Juudi valjakutse

Hilisemad usuliikumised olid kristlus ning terapeudid Egiptuses. Susnitsky, L. Juhtum lõpetati lõpuks "põhjusel, et pole olnud poleemikat". Ükski neist rühmitustest ei esindanud omal ajal juutide enamikku; enamik juute pidas end lihtsalt juutideks, kuulumata mingisse rühmitusse. Talmud esitab rabi Shammai vaatekohta, kuid lõpuks lõi läbi rabi Hilleli oma.

Juudi kaupmeeste saabumisega laienes Brenhami jae- ja hulgikaubandus veelgi.

Navigeerimismenüü

Levinson saabus Need isikud hakkasid tegutsema Texase Brenhami äriringkondades ja teiste juudi asunike saabudes tekkis vajadus sünagoog kasvas. Fink, asepresidendina F. Susnitsky, L. Harrison, J. Lewis, Abe Artroosi jala liigestes. Need mehed kuulusid 20 originaali prahiliikmed B'nai Abrahami sünagoogist. Hailey sõnul "arvati, et sünagoog oli See asub lähedal Blinna kolledžBrenhami linnaväljakust läänes. Juudi valjakutse surnuaed on puhkepaik paljudele märkimisväärsetele juudi texaanlastele, nagu perekond Simon ja Rosa Levin Toubin.

Aastal oli kodanik Alex Simon Tema saabumisega algas mõjuka Siimoni pere osalemine Brenhami juudi kogukonnas.

Jumala seatud pühad

Alex Simon oli üks B'nai Abrahami sünagoogi asutajatest ja ehitajatest. Davise sõnul oli "[h] e ka üks peamisi investoreid Lahe, Colorado ja Santa Fe raudtee Ajalooliselt on Simoni pereliikmed maetud B'nai Abrahami kalmistule.

Toubiniga Sam" Toubin tekstid, Värvilisel Brenhami kogukonnal on üle aasta pikkune ajalugu. Ta kinnitab, et sünagoogis on "pühad pühakirjad ja kõik See lugu puudutab endist Washingtoni maakonna šerifit Goldbergi. Toubin väidab, et "Šerif, kes meil siin oli, sai nimeks Goldberg.

Applications Linguee

Mulle helistati Goldbergilt aastal Houston. Ta ütles: "Leon, ma tahan sulle küsimuse esitada. Brenhamis on šerif nimega Goldberg, kas ta on juudi? Kas olete juut? Šerif ütles: "Leon, ma olin ilmselt juudi inimene. Kuid pere tuli siia ja seal polnud ühtegi juudi tüdrukut, kellega abielluda.

juudi valjakutse

Kõik on abielus ja ma olen täna luterlane. Kuid arvatavasti olin omal ajal juut. Houstoni kroonika teatas, et selles osalesid viis juudi elanikku Brenhami osariigi koolist Rosh Hashana Richmondi riigikooliga Bost Ameerika juudi kongress v. Bost on an asutamisklausel kohtuasi kiriku ja riigi lahusus aastal Brenham, Texas.

juudi valjakutse

Muud süüdistused hõlmavad rahaliste vahendite kasutamist usutlustama juudi valjakutse, osta piibleid ja sundida osalejaid "aktsepteerima Jeesus ". Juhtum lõpetati lõpuks "põhjusel, et pole olnud poleemikat". Septembri

juudi valjakutse