Valu kannaliigendites. Spur jalgsi - Seen April

Mis moans, ma lasen selle puust voodi alla. Näiteks võivad mõned kinoloonantibiootikumid ja korduvad infektsioonid kortikosteroididega suurendada tendinopaatia riski, millest võib tekkida kaltsifikatsioon. Häiritud ainevahetus. Saksa margitoote Orlett peetakse üheks kõige demokraatlikumaks.

Sellisel juhul on oluline kindlalt kaitsta pahkluu, valu kannaliigendites kogu jalalaba tupsutamist ja avaldada survet; Lüüside ja jäigastajatega pahkluu valib pärast luumurdusid.

Neid peab kandma pärast ravikuuri enamusosaks. Oleme esitanud teile peamised hüppeliigeseadised. Sobiva mudeli valimine peaks toimuma koos traumatoloogiga. Valu kannaliigendites aitab teil, kui te ei tea, kuidas valida pahkluu fikseerija. Pöörake tähelepanu valmistamismaterjalile, kuna bänd on teie nahaga pidevas kontaktis, mistõttu see ei tohi põhjustada ärritust ega ebamugavustunnet. Hüppeliigese luku valimisel pöörake tähelepanu ka üksikutele anatoomilistele tunnustele, naha või veresoonte kaasuvatele haigustele ja allergilistele reaktsioonidele.

Kuidas määrata pahkluu suurust. Pahkluu ja pahkluu ümbermõõt; Sääre pikkus. Reeglina on igal tootjal oma pahkluude traksidega oma mõõtmete võrgustik suuruste tabel. Seetõttu peate ainult oma laudade suurust kontrollima. Kuidas kinni hoida hüppeliigese liigeselas. Kõik ortoosid, sidemed ja pahkluu kinnitusvahendid on väga lihtne paigaldada ja maha võtta. Kui need tooted on elastsed või pooljäikad, siis tuleb neid kanda kas paljaste nahkade või puuvillaste sokkidega. Soovitav on iga 6 tunni järel maha võtta, pühkida naha alla antiseptilise lahusega ja kulutada uuesti 30 minuti pärast.

Kui teil on hõrenemised, luumurrud või muud tõsised vigastused ja teil on kätt kulunud hõrenõelale, siis peaksite kandma sellist hoidjat ainult puuvillase salli või koorega. Reeglina jagatakse mudeleid paremale või vasakule jalule.

Ülevaade pahkluu kinnitusvahendi populaarsetele tootjatele. Medi pahkluuhoidjad on üks kõige populaarsemaid mudeleid. Sellel tootjal on võimalik leida mitte ainult klassikalisi mudeleid, vaid ka klampe silikoonipadjaga, vahtvooderdiga, samuti klambritest lastele mõeldud mudeleid. Hinnavahemik: alates 4 tuhande rubla pahkluu sondiga silikoonvooderdusega kuni 21 tuhande rubla eest hüppeliigese ja jalgade reguleeritava ortoosi jaoks.

Jalas on umbes 28 luud, arvukad lihased, liigesed, närvid ja veresooned. Luude komponendi puhul on võimalik eristada kolme grupi vahel: Tarsus, mis sisaldab pahkluu ja kanna lühikesi luud; Metatarsus, jala vaheosa, mis on moodustatud viiest metatarsaalsest luudest; Sõrme phalanges. Kalkulaator või kanna on üks seitsme luudest. Millised on Calcaneal Spur'i põhjused? Kanna tõukejõu tekke põhjuseks on ka pidev traktsioon, krooniline mikrotrauma ja korduvad ebaõiged liikumised, millele allub taimede karp või Achilleuse kõõlus.

Saksa margitoote Orlett peetakse üheks kõige demokraatlikumaks. Siin leiate hõlpsalt fikseeritava toote hüppeliigeseid rubla eest ja kui teil on pärast luumurde, operatsiooni või paralüüsi vaja ortoosi, siis võite seda osta tuhande rubla eest.

Kõik tooted on allergilised ja vastupidavad ning ei vaja ka keerukat hooldust. Saksa ortopeediliste tehnoloogiate tootja Otto Bock toodab ka mitut haaratsilukku. Kõik tooted on kaasaegse kujundusega ja eristuvad kõrge funktsionaalsusega. Selle brändi eriline uhkus valu kannaliigendites Malleo TriStep kolmeastmelise taastusravi mudel, mis koosneb mitmest ühendatavast moodulist, mis võimaldab teil fikseerimise taset reguleerida ja seda kasutada patsiendi rehabilitatsiooni kõikides etappides.

Otto Bocki jala lukkude hinnad algavad 3 tuhandel rublil. Sportlaste hüppeliigese populaarsed mudelid. Väga tihti kasutatakse sportlastele hüppeliigese lukke.

Mis on kliimaseadmed?

Kuid samal ajal ei oska sportlasi alati teada, millist pahkluu kinnitaja spordile valida. Oleme koostanud teile väikese ülevaate jalgpalli, korvpalli, võrkpalli, jooksmise ja poksimise peamistest mudelitest.

Parim pahkluu lukud jalgpall on mudelid lihtne fikseerimine. Nad kiirustavad kiiresti sideme aparatuuri ja parandavad lihaste koordinatsiooni. Pöörake tähelepanu McDavid mudelile täiendavate rihmadega. See mudel pakub pehmet toetust ühendusele, mugavust kandes. Tänu lintidele on teil võimalus turvavööde pinget reguleerida ja paljud jalgpalli vigastused ära hoida.

Korvpalli ja võrkpalli jaoks vali pahkluu kujuline pahkluukk ilma kreenita ja esiotsa. Need on kerged ja elastsed, katavad pahkluu ja ei ärrita nahka. Selliseid mudeleid saab pidevalt vigastada võrkpallis. Sellise hoidiku suurepärane võimalus on Neoprene Rehband pahkluu kerge elastne sidemega. Poksist, Tai poksist, Muay Thai ja teistest võitluskunstidest võistlejad valivad valu kannaliigendites jalalabade kaksikut, et kaitsta jalgade avasid.

See on valmistatud puuvillast ja elastaanist, mis tagab hõlpsa kaitse ilma piiranguteta. Kannaliigutusega seotud kasutamine Iga päev on suur koormus, eriti pahkluu on vigastatud. Seetõttu on hüppeliigese ja teiste vigastuste korral esmaabivahendi kinnitusrakk.

Sellised sidemed või ortoosid on vajalikud liigese immobiliseerimiseks, et vältida tüsistuste tekkimist. Kui te ei võta õigeaegselt meetmeid, võib tekkida pahkluu deformatsioon, millega kaasneb intensiivne põletikuline protsess.

Millal läheb vaja luku Ortoosid kasutatakse nii pahkluude haiguste raviks kui ka vältimiseks nii täiskasvanutele kui ka lastele.

Sellistel juhtudel võib osutuda vajalikuks põselihm pahkluu venitamisel või rebendil, dislokatsioon; alajäsemete suurenenud koormus sporditreeningu ajal või füüsilise töö tegemisel ; jalahaiguse saamisel; rehabilitatsiooni ajal pärast operatsiooni; liigesetõve artroos, artriit jne raviks. Fikseerivat kasutamist määrab raviarst Sa ei peaks ise sellist otsust tegema, sest võite oma tervist kahjustada. Kinnitus sidemega on ette nähtud mitte ainult haiguste raviks, vaid ka ennetusmeetmena.

Riistvara peamiseks ülesandeks on pahkluuri kinnitamine. See tähendab, et liigend võib liikuda, kuid ei kõrvalda külge. Bändi kasutamisel on mitmeid eeliseid. Esiteks on hüppeliigese kahjustuse võimalus oluliselt vähenenud ennetamise puhul. Teiseks, valu on vähenenud. Lisaks on paranemisprotsess palju kiirem. Teine pahkluuklamber aitab vältida liigese kahjustusi. Luku valimine Hüppeliigese rihma valimisel tuleb arvestada teatud parameetritega: haiguse olemus ja raskusaste; patsiendi pahkluu suurus ja selle võimalikud anatoomilised valu kannaliigendites kaasuvate haiguste, nagu näiteks vegetatiivne düstoonia või nahahaigused allergiad, kõhukinnisus, ekseem olemasolu.

Rihtid võivad olla pehme, jäiga ja pooljäigas vormis. Iga kastme kasutatakse konkreetsel juhul. Peale selle on pehmed sidemed omakorda jagatud mitmeks alamliigiks. Pehme elastne. Seda võimalust kasutatakse haiguste ennetamiseks ja väikeste vigastuste raviks. Klamber sobib hästi pahkluule, tagades usaldusväärse kaitse võimalike kahjustuste eest.

Elastsed sidemed aitavad inimestel, kes peavad oma jalgadele kulutama palju aega, ning professionaalseid valu kannaliigendites koolituse või võistluste ajal. Ühe liiki müraga kasutatavate elastsete kastmete kasutamine. Bandaaž takistab mikroobide läbitungimist haavale, omab antiseptilist toimet. Selline elastse fiksaator aitab kiirendada haava paranemist.

Kui patsient kannatab hemartroosi korral, rakendatakse rõhu elastsust. Ta peatab verejooksu kiiresti. Samuti on korrigeeriv fiksaator, mida kasutatakse kastikujuliste patoloogiate, näiteks koerapuu, ravimiseks. Pooljäik Seda fiksaatorit kasutatakse sageli väikeste vigastuste, spreinide korral. Tänu spetsiaalsetele rihmad, saab sidemega kindlalt kinnitada pahkluuni. Raske Seda sidet kasutatakse eriti rasketel juhtudel. Kinnitusvahend on varustatud jäiga küljega plastist, metallist, silikoonist valu kannaliigendites, mis võimaldab kinnitada pahkluu ühes asendis.

Lisaks sellele on selline sidemega varustatud vööd või paelad. Sarnaseid tooteid kasutatakse pärast luumurdusid, kui krohv on juba eemaldatud. Ainult traumatoloog võib sellist immobiliseerivat sideme ette kirjutada. Suurus Bändi suuruse õigeks määramiseks on vaja teha teatud mõõtmised. Esimene samm on suu pikkuse mõõtmine. Seejärel määrake alaosa, pahkluu ja pahkluu katvus. Neid näitajaid tuleks võrrelda valmistajate esitatud teabega valmistoodete kohta.

Igal tootjal võib olla ainulaadne mõõtmetega võrk, nii et peate esialgsete andmete kinnitamiseks esitatava tabeliga kinnitama.

Hoidja ostmisel pea meeles, et seda ei saa ööpäevaringselt kanda. Kuid on võimalik isegi panna jalgsi - kui puhastatakse liigesid uriiniga. Pärast aurustumist omandab see kohvi värvuse, muutub viskoosseks, ei halvene. Saate seda hoida külmikus sobivas konteineris ja kasutada vajadusel.

Me hõõrusime Roma ja Nikita selle palsamiga iga kolme tunni järel. Ja kuigi see peaks olema käsna või rätikuga pestud, ei raisanud meid isegi romasid. Selle efekti tõhustamiseks võtsid poisid hommikuse uriini, nädala nädala istudes. See on raske haiguse eeltingimus. Lubatud on ainult mahlad ja kõik. Keha ise ütleb teile, millistes mahlades on tal lihtsam paastuda. Muide, uriini joomine võib asendada vaenlased - igal hommikul väike lapse kimp.

Tavaline uriin imendub jämesoolest. Ta ütles, et see on eriti kasulik, kui kass soojeneb, lülitades mootori sisse. See on murd. Pehme juuksed ravivad mitte kroonilisi, vaid ägedaid, primaarseid haigusi. Tomogramm näitas, et kahe minuti jooksul kassi kuumutatakse vähem kui kolm kümnendikku kraadi, nii et tulemuseks peeti peaaegu võrdset. Lihtsalt kassi tuleks ravida poolteist korda kauem. Valu puusades "Mu tuult äkki sai valus, muutus võimatuks kõndima.

Kuidas ravida kanda kannab kodus

Tema naise sõber rääkis, kuidas ta suutis oma suletud hõõrudes välja ravida. Ja mina, meeleheitel, otsustasin seda ise proovida. See kõik segatakse ja asetatakse pimedasse kohta 15 päeva, loksutatakse enne kasutamist. Igal hommikul ja õhtul hakkas ta selle koostisega jalgu hõõruma, kuni kuumus ilmus.

Siis pani ta soe rihma üle oma reie. Kulus täpselt kaks ja pool kuud. Valud on kadunud. Olen töötanud, kuigi mul on aastane ja kannatas kaks südameinfarkti. Ta hakkas võtma vesinikperoksiidi vastavalt Neumyvakini meetodile ja näib olevat rakendanud "jalgsi tuharatel". Kuu aega hiljem mu vend kutsus ja ütles, et valu väheneb päevast päeva ja nüüd on ta sellest üldse valu kannaliigendites. Kõhuvalu "Arst ütles, et olukord on tõsine, peame minema haiglasse ja võtma hormonaalseid tablette.

Siis ma lugesin HLS-i, leidsin retsepti, pane mõlemad supilusikatäis leiba ja alusta pista oma põlve.

Kasutamisnäited

Peamud muutusid valgeks, nahk oli nahal, kuid järgmisel päeval sai see veidi paremaks. Ja pärast kahte massaaži kõike läks täielikult.

Suhtevõimega 1: 1 levis ta furatsiiliini ja alkoholi lahuse, niisutati marli rihma ja pani selle valusale põlvele, pannakse küünteleht, tsellofaani kile, villa pealmine kiht ja seotakse see sooja salliga. Selle kompressiga läks valu kannaliigendites päeva. Sest öö on värske. Relief tundus peaaegu kohe ja pärast kahe nädala jooksul valu ühendus kadus. Salvesta see nii: segage 1 tl soola, sooda ja mee, Lisasin 7 tilka joodi ja asetage see segu aurutatud põlvedele vannis või vannissiis pakendage see soojalt ja pese maha minuti pärast.

Mul oli 6 sessiooni - 6 aasta jooksul mu põlved ei tee haiget. Segage võrdsetes osades, kuumutage veevannis, niisutage sideme ja kandke haige põlve.

Tehke valu kannaliigendites kaks korda - öösel ja päevaajal. Ostsin grammi männipähklit koorega, hoidisin neid 5 minutit keevas vees, siis valasin, panid grammi suhkrut ja pool liitrit viina pähklitesse, nõudsin kuu pimedas.

Ma võtsin talli kaks korda päevas, keeldusin kapsast, tomatid mingil kujul. Nüüd sõidan jalgrattaga, suus, tulen ellu. Ja siis äkki unineb valge valu kannaliigendites, ütleb: "Kui papp lehed vabastab kleepuvaid lehti, segage need meega ja valu olaosa kaela need". Ma ootasin maikuu, tõstisin lehti, valasin mee tsellofaaniga ja seotakse õlaga. Hommikul ma muidugi terve ei ärgata, vaid ei kordunud.

Ja suvel hakkasin ma end mõtlema, et käsi enam pole valus! Noh, ma arvan, et see on õnnetus - ma ei usu imedesse. Poplar on puu, nagu on klaasilõikelõikel õied. Ma tegin uuesti kokku, ja pidin kahekordistama. Ja jälle pole midagi valusit, ma saan isegi oma küünarnukeid minu selja taga asetada. Ja nüüd sõber soovitas sind oma bokka star koo süüa. Ja suvi oli lihtsalt - puuküttega aias palju. Tütre peseb umbrohu kambrit, pisut natuke, soola, lisab taimeõli ja supilusikat hommikul ja õhtul, hoolimata söögist, sööb ta.

Kaks nädalat hiljem hakkasid tema põlvede jalad ja põlved painutama ja lahti saama, valud möödusid ja seljaosa muutus paremaks. Kuu aega hiljem kadusid hemorroidid. Kuid kui ta nelja kuu jooksul mõni aasta oli kandis prille, siis oli see rõõm!

Talvile nägi tädi seda märjana, keedus seda ja jooki nagu teed. Minu jalg oli väga valus, ma vaevu läksin. Tomogram näitas lumbosakriliste ketaste nihutamist.

Pika ravitud, kuid paranemine oli peaaegu mitte märgatav. Töötaja ütles, et ta oli isiklikult aidanud Jeruusalemma artišoki vannidel. Ma kogusin topinamburat august-september, õitsemise ajal kuivanud see varju nagu luud. Vanni jaoks tõmbasin keedukannutisse ühe luu, kattis selle kaanega ja jättis selle üle öö.

Numbness kontsad - Pea April

Järgmisel päeval, enne magamaminekut, valasin infusiooni 20 minutiks sooja veega vanni ja siis, ilma pühkides, mähkin ennast lehest ja läksin niimoodi magama. Kümme neist vannidest iga päev - ja ma juba pesevad põrandad ja töötavad aias. See selja lihaste tahtmatu väljaõpe takistab selgroo haigusi. Valu kannaliigendites selle põhjuseks - imelise hõõrumisega.

Parim viis, mida ma pole veel kogenud. Hõõrumine ravib kõike: radikuliit, artriit, artroos, osteokondroos - kõik, mis on ühendatud liigese luukoe külge. Segistage kõik ja pingutage 21 päeva pimedas kohas. See oli siis savi ja ootas oma käiku: nad panid selle kaks korda ja naaber läks läbi kõik. Pärast paljusid rakendusi unustasin pannilt.

Pet Valu has the greatest selection of Canadian-Made Pet Food - 30 second

Lihtsalt pidage meeles - rohkem kui kaks tundi hoidma savi keha ei saa, sest vastupidine reaktsioon algab. Kõik, mida ta võttis kehast, hakkab talle andma. Sellised surved on kõige paremini tehtud enne magamaminekut või üleöö.

Kõik liigesed on paistes, "KamAZ" ees olevad lambid on põlved, ja arstid ütlevad: "Vanus Ja ma võtsin radooni vannid, läksin abinõuna ja mudale - see oli kasutu. Aitasid välja näpunäited. Ja liigestel - mee ja soola kompressid. See algas kokkupõrke liigestes - kass hõõgas.

Teine soovitas kalaõli - jõid 4 pakki. Lühidalt öeldes seisis ta jalgadel. Põlved on välja toodud ja pahkluud. Ja pärast seda, kui suvist maitsestatud mustset tinktust purjus, jooksin ma isegi pärast trammi, kui ma hilinesin. Ma mäletan seda vestlust, kuid ravi tundus kallis.

Siis ostsin kilogrammi pärmi ja 10 kilo suhkrut, hakkasin pruulima. Öösel soojendas ta kolme liitrit braga, valati basseini ja hoida jalad kuni jahtuda. Pärast 10 sellist protseduuri mu jalad muutusid nagu beebi ja valu kadus 30 aastat.

Retsept on vana ja väga lihtne. Hommikul loputage ja küpseta, korda veega loputades. Sööge hommikusööki ilma soola.

Enne lõunasööki pole midagi muud süüa ega jooma. Kursus on üks kuu päevas teha. Probleemiks oli kohe voodis tõusmine. See oli vajalik esmakordselt tramplisse ja alles siis valu kannaliigendites võinud aeglaselt kõndida. Kõik retseptid, mida ma lugesin messenger, on kogenud ennast. Relief tuli ja siis kõik uuesti algas. Ja äkitselt lugesin märkust valu kannaliigendites lehtede töötlemise kohta. See oli juba sügisel, lehed olid kõverad, pool kuivanud. Panin need kuuma vette ja need muutusid pehmeks, elastseks.

Ma panin selle lihale, siis ma kattisin selle filmi, rihutasin seda kardinate laiadest ribadest. Ta kandis paksu villaseid sokke ja läks voodisse. Parim pahkluu lukud jalgpall on mudelid lihtne fikseerimine. Nad kiirustavad kiiresti sideme aparatuuri ja parandavad lihaste koordinatsiooni. Pöörake tähelepanu McDavid mudelile täiendavate rihmadega.

Luku suuruse erinevus suurte jalgade suurusega.

See mudel pakub pehmet toetust ühendusele, mugavust kandes. Tänu lintidele on teil võimalus turvavööde pinget reguleerida ja paljud jalgpalli vigastused ära hoida. Korvpalli ja võrkpalli jaoks vali pahkluu kujuline pahkluukk ilma kreenita ja esiotsa. Need on kerged ja elastsed, katavad pahkluu ja ei ärrita nahka.

Natuke ajalugu

Selliseid mudeleid saab pidevalt vigastada võrkpallis. Sellise hoidiku suurepärane võimalus on Neoprene Rehband pahkluu kerge elastne sidemega. Poksist, Tai poksist, Muay Thai ja teistest võitluskunstidest võistlejad valivad tihti jalalabade kaksikut, et kaitsta jalgade avasid. See on valmistatud puuvillast ja elastaanist, mis tagab hõlpsa kaitse ilma piiranguteta. Põlveliigese toetus Kui pahkluu lukustamiseks on vaja valu kannaliigendites piirkonnas alajäseme vigastada.

Selline immobilisatsioon ei võimalda liigutatavat liigutust liigutada ja nihutada, vältides tüsistuste tekkimist. Kinnitusriba võib olla erineva jäikusega, seda raskem kui liigese nihkumine, seda raskem peaks olema pahkluu ümbermõõt.

Arst aitab teil valida kinnitusvahendi, võttes arvesse vigastatud jalgade tõsidust ja liikumishäiret. Sageli kasutatakse välismaiseid ortokaineid: hambakivi, tugiliin, ARA armor, samuti kodumaised - AlkleRehabilititmed GS-2 jt. Millal seda rakendatakse? Immutimimine kõva või pehme fikseeriva ortoosi abil on ette nähtud hüppeliigese kahjustuse erinevatel tasemetel. Sulgur on nõutav järgmistel juhtudel: Kahju kerge või keskmise raskusega.

Oluline on valida sobiv suurus vastavalt jalgade pikkusele, pahkluu, pahkluu ja sääre ümbermõõdule. Jäigad ortoosid valmistatakse eraldi. Kuidas rihma kandma?

Nende hulka kuuluvad pahkluu kontuursus, sidemete aparaadi või kõõluste venitus. Sellist kahju on võimalik vältida, kui kinni hoiab ennetava meetmena. Subluksatsioon või dislokatsioon. Kahju tekkis ebaõnnestunud valu kannaliigendites ja maandumise tagajärjel. Pärast operatsiooni taastumine. Pärast artroskoopiat, artroosile tehtavat plastilist kirurgiat, luumurd pärast luumurdetõmbamist peab kandma hüppeliigese fiksaatorit.

Erinevat tüüpi artroos ja artriit. Rikkumiste korral tekivad degeneratiivsed ja põletikulised protsessid, mille tagajärjel kannatab pahkluu veelgi. Immobilisaator on ette nähtud professionaalsetele sportlastele liikuva liigendi koormuse vähendamiseks. Efektiivsus Hüppeliigese ortopeediline sokk ostetakse iseseisvalt või arsti retsepti alusel. Luku kandmisel on need liigesed: Vigastatud liigenduste kaitse. Hüppeliigese seisund on haavatavas asendis, seetõttu on vaja fikseerivat sidet, mis kaitseb välist mõju.

Kokkusurumisefekti loomine. Hüppeliigese siseküljel paiknevad struktuurid lähenevad kokku, mille tõttu kahjustatud kuded taastatakse kiiremini, ei esine lõhestunud või venitatud sidemete vahelist lahknevust. Koormuse vähendamine hüppeliigese liikuvas liigenduses. Eriti on selline tegevus vajalik luumurdudeks, nihkeks, subluksatsiooniks.

Verevoolu aktiveerimine vigastuskohas, valu ja turse vähendamine. Peale rahulikku ravi parandab patsient ainevahetust ja kiirendab koe regeneratsiooni.

  • Millistel tingimustel määratakse pahkluu sidemega - Ravi
  • Hüppelõikur: tüübid, näidustused ja vastunäidustused, ostueeskirjad - Elbow April
  • Arthroosi 1 kuunarnuki uhisravi folk oiguskaitsevahenditest
  • Selles olukorras on kõige olulisem omadus see, et sellel on vasodilatust tekitav toime ja lahjendatakse verd, lahustatakse verehüübed ja verehüübed veresoontes.

Tagasi sisukorra juurde Liigid Ortopeedia eristab mitut tüüpi jalgade kinnitusvahendeid, mis erinevad valu kannaliigendites poolest: Kaitstav. Selle eesmärk on vältida mustuse ja nakkuse sisenemist haavale. Neil on bakteritsiidne ja antiseptiline toime. Väliselt sarnane apteegi sidemega, mis on ravimites leotatud.

Laske kudedel kiiremini taastuda ja paraneda. Vajutades Neid kasutatakse hemartroosiks, sest need tõmbavad pahkluu liiget ja peatavad väikeste veresoonte verevarustuse. Kavandatud professionaalsetele sportlastele vigastuste korral. Valu kaotamine ja jalgadele rahu tagamine. See on ette nähtud mitmesuguste koerte ja muude kaasasündinud anomaaliate jaoks. Kinnitage pahkluu õiges asendis. Tagasi sisukorra juurde Elastiline Sageli määratakse selline lüli pahkluu tõmbemehhanismidele.

See mõjutab elastset sidemega sarnast mõju, kusjuures ainus erinevus seisneb selles, et sidumismaterjali pole pidevalt vaja rakendada. Klamber on palju mugavam kasutada, eriti kui läheduses pole meditsiinitöötajaid. Sellistel juhtudel on ette nähtud elastse sidemega: remissiooni seisund, kui vigastus enam ei andnud patsiendi ärevust; hüppeliigese suurenenud koormate profülaktika; pahkluu artroos väljaspool ägeda faasi.

Elastne klamber kindlalt ei kindluseta pahkluu ega võimalda täielikku immobiliseerimist, kuid seda saab jalatsitena kanda. Pooljäik Keskmise raskusega karvakaalu fikseerimine on valmistatud muudest materjalidest kui elastsest ja paremini fikseeritav.