Briaria valu. Zeus ja Gera

Arhakus mõjutab ka seda, et tema poeg peetakse Ares - Üks verisemaid ja spontaanseid jumalaid. Veresaeva Jumal Poseidon Jumal Poseidon, kes tunnistas iidse Kreeka poolt veeelemendi Issanda poolt ta sai selle partii palju, nagu Zeus - taevas , on kujutatud väga sarnane tema vennaga: tal on sama nagu Zeus, lokkis habeme samad lainelised juuksed õlgadele, kuid tal on oma atribuut, mille jaoks Zeus'ilt on lihtne eristada - Trident; See toob kaasa liikumise ja rahustab merelaineid.

Kui armastatud Zeus Oceanid Metas jumalanna meeles ootas last, kes ennustus, pidi ületama oma isa võimu, Zeus Sly kõnesid tegid selle vähenemise ja allaneelamisel. Aga viljad, mis metid oli rase, briaria valu surnud, kuid jätkas oma pea. Ateena sündi Zeus pea. VI sajandi teisel poolel moodustavad amfoorid. Olles Methas tütar, sai jumalanna athena ise polümetiidiks multimunnymeele jumalanna ja mõistliku sõja.

Kui Jumal Ares ostetakse iga verevalamise, olles hävitava sõja isikute, siis Athena jumalanna aitab kaasa inimkonna elemendile.

Homer Athena ütleb, et jumalad ei jäta mürgitatud nooli kasutamist. Kui ARE välimus on kohutav, siis Ateena distsipliinide lahingus inspireerib ja toob kaasa leppimise. Seega, tema nägu, iidse kreeklased olid meeles meeles jäme tugevusega. Nagu iidse Mycena jumalusena, keskendus Athena oma käes paljude looduse ja elu külgede juhtimist: korraga oli briaria valu taevase elementide daamid ja viljakuse jumalanna ja rahumeelse töö eest patronage; Ta õpetas inimesi ehitama kodus, ohjeldavad hobused jne.

Järk-järgult hakkasid iidsed kreeka müüdid piirama jumalanna ATHENA tegevust sõja poolt, tutvustades mõistlikkust inimeste ja naiste veesõidukite tegevustes ketramine, kudumine, tikandid jne.

Sellega seoses on see seotud Hephastaga, kuid Hephaest on tulega seotud veesõidukite spontaanne pool; Ateenas ka klassiruumis valitseb meeles: kui tema liit Aphrodite või Haritaga on vaja anda aadel, Athena jumalanna ise on täiuslikkus, kõikehõlmav kultuurisõpe. Athena austati Kreekas kõikjal, kuid eriti atikus, mida ta võitis vaidluse Poseidoniga.

Kodu » Mitmesugused » Alguses oli kaos lugeda Alguses oli kaos lugeda Kaos - kreeka müütide kohaselt kõige alguse ja allika olemasolu. Tavaliselt kujutasid kreeklased seda kui lõpmatut, haigutavat tühjust, universaalset ruumi või vormitu parempoolse mateeria elementide lõpmatut kogunemist absoluutses pimeduses ja kehastasid seda isikustatud jumalikuks olendiks. Alguses tekkis kaosest igavene pimedus ja pime öö Nikta Nyx ; siis Erebusest ja Niktaast kerkis üles igavene eetri ja kerge päev. Siis sündis maa, Tartaruse tume maa-alune kuristik ja Erosi eluandv armastus.

Atturis oli ta lemmik Jumalus, tema au peamine linna Attica nimetas Attica. Nimi "Pallada" ilmus pärast ATHENA kultuuri ühinemist parve iidse jumaluse kultus, kes oli hiiglane kreeka esindamises, võitis Athena hiiglaste hiiglaste sõja ajal Athena.

Nagu sõdalane ta on pallada, nagu patroon naine rahumeelses elus - Athena. Tema epitette - "Sinine silmadega", "Sorokaya" öökull kui tarkuse sümbol oli Püha Ateena Püha linnuErgana töötajaTritohene ebaselge tähenduse epiteet. Vana-Kreeka, jumalanna Athena kujutati erinevates viisides, kuid kõige sagedamini pikka varrukatu Robe, koos oda ja kilp, kiivris ja Aegid rinnal, mille peal on meduusid, esitatakse talle Perser; Mõnikord - madu paranemise sümbolmõnikord - flöödiga, kuna iidsed tombeliidete dislokatsioon uskusid, et Athena leiutas selle tööriista.

Athena jumalanna ei olnud abielus, ta ei olnud palju võlu aphrodite, nii et tema peamine tempel, kes oli Akropolis, nimetati "Parthenon" Parfenos - Virgo. Parfenonis asutati suur "Chrylenefantine" s. Athena homer hümn nimetas linna linna. Tõepoolest, Athena iidse kreeka ajaloo perioodil USA-s õppimise ajal - puhtalt linna Jumalus, seevastu näiteks demeterist, Dionyus, Panist ja teistest.

Jumal Apollo veebruar Vana-Kreeka müüte sõnul pidi Apollo ja Artemis jumalate ema armastatud Zeus, Latson suvel saama emaks, tema julmalt tagakiusatud Gera, armukade ja halastamatu abikaasa Briaria valu. Kõik gale kartsid, nii Latson sõitis eemale kõikjal, kus iganes ta jäi.

Ja ainult deloside saare, ekslemine, nagu Latson legend, ta oli kunagi ujuvmõistnud jumalanna kannatusi ja võttis ta oma maal. Ta oli ka oma lubadusele elegantne, et sünnitada suurt Jumalat oma maale, kellele seal on püha Grove seal purustatud ja suurepärase templi ehitatakse.

Delos jumalanna maa peal Lading Sünnitus kaksikud - jumalad Apolloni ja Artemis, kes sai auks tema epitette - Delia ja Delia. Veebr-Apollo on väikese immigiinse päritolu iidse jumalus. Mõnikord oli ta lugenud karja, teede, reisijate, Navigase sahitsejana meditsiini kunsti Jumalana. Järk-järgult võttis ta ühe domineeriva kohti iidse Kreeka pantheonis. Selle kaks nime briaria valu selle kaheseisundi: selge, valgus veebruar ja hävitav Apollo. Järk-järgult lükatakse Apollo kultus heedio kultus iidse Kreeka kultus, mis oli algselt austatud päikese jumalusena ja sai päikesepaiste isikuks.

Päikesekiired, elavad, kuid mõnikord surmavalt ohtlik põhjustav põud tajuti iidse kreeklased nagu nooled "Srebroluk", "Far-Split" Jumala, nii vibu on üks püsivaid atribuute Feba. Jumal Apollo on osav muusik ja briaria valu muusika.

Kui ta ilmub jumalate lyraga, kaasnes ta mussiga - luule jumalannade, kunsti ja teaduste jumalannad. Muusika - deughters Zeus ja jumalanna mälu Monsina. Muusikamuuseumi peeti Helikoni ja Parnassi mägedele. Stringid Põhjuvalt plektome all kõlab kulla jumaliku vaikuga.

Jumalate päritolu

Mõtted kiiremini maapinnast Olympusse kolis, sealt Kombris on briaria valu Zeus, teiste surematu kohtumisel. Kohe, hinged ja liir ilmuvad üldse. Vahetatav, laulud alustavad imelist muusikat Laureli pärg Jumala juht Apollo - mälu tema armastatud, nümf Daphne, mis muutus Laurel Puu, eelistades surma armastuse fub. Apollo meditsiinilised ülesanded kolisid järk-järgult oma pojale Asklepia ja lapselauk Gygiei - Tervise jumalanna.

Delphi linnas oli Apollo - Dolphic Oracle'i peamine pühapäev, kus prognoosid ja nõuanded tuli nii üksikisikutele kui ka valitsuse andmetele.

Apollo on üks Grozny jumalaid iidse Kreeka. Teised jumalad on isegi vähe kardavad Apollo. See on see, kuidas Apollo Dosssky Hymn räägitakse sellest: "Ta läheb Zeusi maja ümber - kõik jumalad ja nad on kindlad.

Koos istekohtade oma dot, nad seisavad hirm, kui ta Lähemale läheneb vöörile, geniaalne venitus on.

Kuldse kaussi, kallis tervitus-poja, Nectar Isa annab. Ja siis ülejäänud jumalused Istuge ka toolide kaudu. Ja süda on lõbus, Rõõmustasid, mis sünnitas Lubosny, võimsa poja " Art. Ta on kas alasti nn Apollo Belvedere'is ainult valguse katte langeb õlgadest ja hoiab karjase personali või sibulaid Belvedere käes Kolchani õlgades nooledega või pikka riietes Laurel pärg ja Lyura tema käes Apollo Musageti või Kifeda.

Apollo Belvederer. Lehara töö kuju. Tähelepanuväärne on see, et kuigi Apollo oli iidse Kreeka poolt muusika ja laulude poolt iidses Kreekas, mängib ta ainult stringi instrumentidest - liir ja KIFARE, mis peetakse üllast, vastandades oma "barbaarse" välismaalasi tööriistad - flööt ja keerised. Pole ime, et Athena jumalanna keeldus flöötist, andes talle oma madalamale jumalusele - Satir Marciale, sest sellel vahendil mängides olid tema põsked kole.

Ma saavutasin suure populaarsuse lihtsate inimeste vastukaalu Apollonis, mille kultus oli populaarne aristokraatiaga. ER, kuid siis oli see peaaegu unustatud. Homeri Dionis ei ole mainitud ja see näitab oma kultuse ebapopulaarsust aristokraatia domineerimise ajastul, alguses I00 BC. Dionüüsi arhailine pilt, selline Jumal mõelnud, ilmselt enne kultuse muutmist - küps abikaasa pika habemega; V-IV sajandites.

Vana-kreeklased kujutasid Vaha rahu, isegi mõned naissoost noored mehed viinamarjade või pero Ivy pärg ja see muutus Jumala välimuse muutus teie kultuse muutusteks. See ei olnud juhuslikult, et oli mitu müütit, mis rääkis võitlusest, millega Dionysus Cult tutvustati ja resistentsusest, mis vastas oma välimusega Kreekas. Üks neist müütidest põhineb Euripiidi "Vahahanki" tragöödial. DionySuse suu, Eripidide suu, räägib sellest Jumalast lugu: Dionüüs sündis Kreekas, kuid unustas oma kodumaal ja naasis oma riigile alles pärast populaarsust ja kiitis oma kultuse Aasias heaks.

Ta pidi ületama vastupanu Kreeka mitte sellepärast, et ta oli seal võõras, aga kuna ta tõi oma välismaalase iidse Kreeka Orgias. Tõepoolest, vaktsiinifestivalid Orgies oli iidse Kreeka klassikalises ajastul ekstaatilised ja ecstasy hetk oli ilmselgelt uus punkt, mis viidi välja Dionysi kultuse taaselustamiseks ja see oli kultuuri ühinemise tulemus. Dionysus koos idapoolsete jumalustega näiteks Balkani kultusabasasabaasiaga minek.

Jumalanna Gera riputas sendud ja tahtis teda hävitada. Ta veenis sebel paluda Zeusil ilmuda oma surma armastatud Jumala varjus ja välk, mida ta kunagi tegi olles surelikud, ta petnud tema välimus. Kui Zeus briaria valu maja poolele, libises tõmblukk oma käest välja ja sain majasse; Tulekahju leegi leegi leekis suri seeme, sünnitades enne nõrkade briaria valu, ei saa last elada. Aga Zeus ei andnud oma pojale surra. Roheline Ivy tõusis maapinnast, mis kattis lapse tulekahju.

Viies Dantes, mida see tähendab. Mitu põrgu ringi ja miks nad ütlevad: läbida seitse põrgu ringi

Siis võttis Zeus salvestatud poja ja õmmeldas selle tema reidetesse. Zeusi kehas Dionyus Rasp ja sündis teist korda Thunderi reiest. Vana-Kreeka müüte sõnul tõi dionüüs üles mägi nümfid ja deemonile, keda iidsed kujutavad nii igavesti purjus, naljakas vana mees, kes pühendas oma õpilasele Jumalale. Jumala kultuuri teisese kasutuselevõtu kajastus mitmetes lugudes mitte ainult Jumala saabumist Kreekas Aasiast, vaid üldiselt tema reisib laeval.

Ei tea, et nende ees on Jumal, ilus noormees haaras röövlid, sidusid teda vardadele ja sattusid laevale, et teda orjuse müüa või saada talle lunastamine.

Täida seitse põrgu ringi

Aga teel käte ja jalgade dionsüüsi ise lendas ise ja imet algas enne röövlid: "Sweet peamiselt laeva suure kiirusega kõikjal Järsku oli valgustatud võitnud vein ja AMvelon Lõhn roosi ümber. Meremehed vaatasid hämmastust. Vmig venitatud, kõrgeima klammerduva purjega, Vihnikud seal ja siin ning piiride arvukus riputatud LVOMi pakendatud, dionüüs segaduses piraatide juht.

Ülejäänud piraadid, välja arvatud tark sööda, keda Dionysus säästis, kiirustas merre ja muutus delfiinideks. Selle iidse kreeka keeles kirjeldatud imet on Shacklite spontaanne kukkumine, veini purskkaevude tekkimine, Dionysuse ümberkujundamine lõvi jms.

Müütides ja iidse Kreeka visuaalses kunstis esindatakse Dionys sageli kitse, pulli, pantide, lõvi vormis või nende loomade atribuutide kujul. Dionüüs ja satiirid. Maalikunstnik Brigaas, Attica. Sellel Jumalal on palju nimesid ja epitette: Jacsh nuttbroomi metsikult lärmakasbassein sõna etümoloogia on ebaselge.

Üks nimed LEEI on ilmselgelt seotud, veini kasutamisel testitud murede vabanemistundega ja kultuse arestimisega, vabastades isik tava keelde. Pan ja metsa jumalused Pannmetsade Jumal oli iidse Kreeka, karjamaade, karja ja karjase pühak. Hermesi poeg ja nümfide dribuse poeg teise müüdi - Zeusi poegta sündis kitse sarvede ja kitsede jalgadega, sest Jumal Hermes, põhjustades briaria valu ema, võttis kitse välimuse: "Nümfide helge, ta on goning, twir-jalaga, läga Rändavad mägipiirkondade rändavad tumedate puude all, Nümfid Rocky Cliffide ülalt kutsuvad teda PAN nad helistavad lokkis määrdunud villa, Jumala rõõmsameelne karjamaad.

Erinevalt satries, millel oli sama välimus, kujutasid pannil iidsed kreeklased oma käes pöörleva käega, samas satiirid - viinamarjadega või luuderongiga. Vastavalt iidse kreeka kreeka karjase näitele inimeste meetodid arthroosi liigese raviks Jumala PAN-i nomaadi elu, ekslemine läbi metsade, puhkavad kurtide koopad ja navigeerides kadunud ettevõtjaid "paanika hirmu".

Metsa jumalad iidse Kreeka olid palju ja erinevalt peamine Jumalus nad nimetati Panis. Gera võimsus. Hera on Zeus naine ja seetõttu ei ole jumalanna võrdne temaga. Ainult ta otsustab pisipildiga vaidlustada ja isegi petta teda.

Võimas Gera. Majestic, pikad luksuslikud riided, sõjasaagis, mis koristatakse kahe surematuse poolt, liigub ta Olympaga. Aroom õitseb kohapeal, kus Gera läheb; Kõik elus kalduvad tema ees. Olympus Gold Gold Troni lähedal Zeuse trooni lähedal ja nagu tema jumalik abikaasa, hävitab see äikest ja välk; Lisaks on tormid ja udu on tema briaria valu.

Gera'l on väga väände, ja seetõttu on Zeus pidi püüdma Gera nõustuma oma abikaasa saamiseks. Ta vastas keeldumisele kõigile tema veennud ja siis jumalate isa ja inimesed läksid trikkile. Ühel päeval, kui Gera kõndis, ilus must kägu on muutunud tema ümber. Hero meeldis lind ja ta püüdis teda rõõmsameelne naerda. Tema üllatuseks oli lind talle kergesti antud; Kui ta, kummardas käest, surus ta oma rinnale, muutus ta äkki Zeusesse ja nüüd ei olnud ta oma lindude vastu ja Zeus - Gera vastu pressitud.

Üks kord jumalate kõige võimsamate käes andis Gera lõpuks oma nõusoleku. Zeusi ja Gera püha abielu tähistas pidulikult kõiki jumalaid. Nad andsid neile luksuslikud kingitused, kuid kõige väärtuslikum oli ema maa kingitus, gei. Ta andis kangelasele imelise õunapuu kulla õunadega, andes igavesetele noortele.

See Gover-puu asetati Maa äärele, Hesperdi aias, öösel tütred. Ta pani puu peopesa draakonit, kes pidi tegema kellelegi imelistele puuviljadele. Gera on perekonna patroon. Kuna Zeusi ja Gera püha abielu on inimeste vahel sõlmitud abielude mudel, on Gera perekond ja abielu patronaaž.

Ta seostub abikaasade seas, hoolib abieluvõlakirjade ja lojaalsuse tagasivõtmatutest abielus, briaria valu inimestele järglastele, aitab naistel tööjõudu. Tema tütar oli Ilphia - jumalanna-assistent sünnitades naisi mõned iidsed kirjanikud isegi uskusid, et Ilfia ei ole eraldi jumalanna, vaid üks hüüdnimed ise.

Nagu jumalanna, mis pakub arvukalt järglasi, oli kangelane pühendatud granaadi puuviljale, sümbol viljakust. Jumalanna Hera Armukadedus Gera. Kuid on jumalanna abielu ja pere, Gera sageli kannatab tema abikaasa Zeus.

foorumi valu liigesed

Maapinnal avastatakse Gera valvurid perekonnavõlakirjade pühaduse ja eeskirjade eiramise ning Olympus avastab sageli, et Zeus on ebaõige ja salaja abielluvad surelikud naised. See on kohutavalt armukade siis Gera ja püüab naisi kahjustada igas mõttes, kellele Zeus andis talle kasuks.

Ta saavutas poolammi briaria valu ja kummitas oma poja igas mõttes, ta hävitas selle, julgeb ta Dionysuse kasvatamist, ta vihkas Gherakla vihkamist ja põhjustas talle palju kannatusi. Üks näide selle innutatiivsetest naistest naiste vastu, kellele Zeus oli Olympus'ist lahkunud, teenib ilu IO ajalugu.

Gera ja Io. Kui Zeus armastas ilusat io, Isa jõe Jumala tütar. Peida teda GER-i silmast, ta tõmbas Io ilusale lumevalge lehmale. Kuid Gera arvas oma abikaasa trikke ja üks kord, kui Zeus oli hea tuju, pöördus tema juurde: "Oh mu jumalik abikaasa!

Kas te ei keeldu oma väikese taotluse täitmisest? Hera tellis vaeseid Io oma sulane, tulekindel argus; Ma ei maganud seda tähelepanelikku valvurit, ärkvel vähemalt üks silma silmapaar. Keegi ei saanud oma kannatuste kohta io öelda. Long viibis lehma kujul, lõpuks saatis Zeus oma poja Hermes teda röövima. Hermes ilmus Argus, pani briaria valu mängule flöödile ja siis ühe löök mõõk katkestas oma pea. Pärast Argeus Hera surma asetas silma paabulcocki saba juurde ja sellest ajast alates on ta üle ujutanud sadade mitmevärviliste "silmadega".

Esiteks sünnitas Gaia endale võrdse laiuse Tähistaevas, Uraan, et see oleks igal pool täpselt kaetud Ja et see oleks kõigi õnnistatud jumalate kindel eluruum; Mägismaa metsade tihnikus elavad nümfid on mitmetonnised; Ta sünnitas ka, ilma et oleks kellegagi voodisse tõusnud, Tormiline meri on viljatu, Pontus. Pärast kõigi nende sündi on laste vahel kõige kohutavam, Cron on kaval. Ta vihkas mitmevõimset isa.

Signaalid ei joo teed seal. Esmaspäev algab laupäeval

Zeus-Kroonid tegid välku ja nad andsid äikest. Muus osas nägid nad välja nagu teised jumalad, Kuid ainult üks silm näo keskel oli: Sellepärast hakati neid kutsuma "Ümar silmadega", "Kükloopid", Mis nägu ühel ümaral silmal oli.

Ja tööks oli neil jõudu ja jõudu ning osavust. Ka Gaiasse sündisid Uraaniga ka teised. Kolm tohutut ja võimsat poega, uskumatult kohutavad, - Briaria valu, ülbed Briarey ja Gies on ülbed lapsed. Saja koletu käega kõik lehvitasid Mitmevõimsate õlgade lähedal, nende hiiglaste õlgade vahel Torsost tõusis viiskümmend eesmärki. Neil oli immutamatu tugevus ja suur kasv. Vigastamata ja töötlemata lahtiselt, Ta oli inertne koormus - ja ainult see - kuhu koguti Lõdvalt seotud asjad on seemned, mis paljunevad koos.

Sel ajal ei andnud Titan maailmale mingit valgust. Ja ei suurendanud äsja vermitud Phoebuse sarvi, Ja maa ei rippus, voolas ringi õhuvooluga, Sailitamine ja muscles hurt kaotanud oma kaalu ja üle pikkade maiste ookeanide Sel ajal ei sirutanud amfitriit endiselt käsi.

Kus oli maad, seal oli nii merd kui ka õhku. Ja nii maal kui ka vees ei olnud võimalik ujuda. Õhus puudus valgus ja miski ei hoidnud seda. See oli ikka heitluses, siis üksikmängus Külm võitles kuumusega, kuivus võitles niiskusega Lahing kaalukatega oli kaalutu, kõva ja pehme.

Illustratsioon filmile "Homerose luuletused" Jumal ja loodus hakkasid vaidlustele lõppu tegema. Ta eemaldas taeva maast ja vee maalt. Taastunud taeva selgusest eraldus paks õhk. Siis, pärast lammutamist, võtsid nad pimedate hunnikust nad kinni, Erinev neile kohtade andmine, - seotud rahu nõusolekuga.

Tulejõud tõusis kaaluta taeva võlvideni, Olles leidnud enda jaoks koha universumi ülaosas. Õhk - tulele kõige lähemal kerguselt ja kauguselt. Need on tihedamad, maa tõmbas oma osakesi. Oma koorma surudes asus ta elama. Tema ümber voolab Sügaval allpool oli vesi hõivatud ja ümbritsetud stabiilse maailmaga.

Olles asunud, siis teatud jumal - mis pole teada - Siis jagas ta massi; jagades, jagades osadeks - Maa on ennekõike nii, et kõik selle küljed on briaria valu Joondage ja pange kokku suur ring. Pärast seda, kui ta merre voolas, käskis neil tuultest hõljuda Vägivaldne, käskis neil kallistada ranniku ümbritsetud maad.

Vabalt voolanud vesi ja kaldad on kaljud. Ta käskis põldudel laiutada ja orusid lükata, Haljastus on metsades riietatud ja mäed tõusevad kividega.

Odyssey ja LENDRIGONS

Paremal on kaks vööd ja vasakul on sama palju taevast Kaar tehti ringi ja nende vahel olid kõik muud leegid, viies. Tugevus võttis omaks Jumala kavatsuse Täpselt sama arv: maa - viie triibuga. Nende keskel on võimatu kuumusest elada. Kaks lume all on sügavad ja kaks vahepeal Jumal andis mõõdukuse, segades sinna külma ja leegi.

Õhk hõljus nende kohal; kui palju kaalu järgi Veest kergem kui maa, see on nii suur tulekahju. Ta käskis pilvedel õhus seista ja udu sisse ujuda, Ja murda äikesed, tekitades piinlikele inimhingedele, Ta käskis välku ja tuult jahutamist tuua. Kuid mitte igal pool omada lubas neile rahu loojat Õhus. Isegi praegu pole tuulte ennetamine kerge, Kuigi puhub mööda erinevaid salv kuunarliini valu, Ületama kogu meie maailm.

Selline on vendade erimeelsus! Evreus Aurorale taganes seejärel Nabateani kuningriiki, Pärsiasse, hommikuse valgusega valgustatud mäeahelikesse. Lääs ja need kaldad, mida päikeseloojangu päike soojendas Lähemal Zephyrile, vahepeal Scythiale ja Seven Starile Kohutav Borea on tunginud; vastasmaad Niiske udust ja vihmasest vihmast.

Ülevalt, ennekõike neist, asetas ta ilma raskuseta Selge eeter, mitte mustusega määrdunud. Ta korraldas kõik ainult täpsetes piirides, - Selles kogukonnas - pimedad - tähtkujus tähtkuju Nad hakkasid ükshaaval üle kogu taeva süttima; Nii et elusolendilt ei võetaks mingit piiri, Taevajumalate tähed ja vormid hõivasid mulla. Vahuveini kalad said vett elamiseks, Maa on maismaad metsloomadele ja lindudele - liikuvat õhku.

Ainult üks on püham ja võimekam Kõrgele mõttele - saada teiste peremeheks - ei ilmunud. Ja sündis mees. Loodud jumaliku olemusest Ta briaria valu universumi looja, parema maailma algataja, Ile on noor maa, mis briaria valu jagatud mäeeetriga Kas seeme on just säilitanud taeva sünnikoha? Iapetuse järglased, sõtkudes seda jõeveega, Sarnanes jumalatega, kes valitsevad kõike.

Ja vahepeal nõjatudes ülejäänud loomad maasse Nad vaatavad, ta andis mehele kõrge näo ja paremale Ta käskis vaadata taevasse, tõstes oma tähtkujude poole. Nii et maa, mis oli hiljuti näotu ja kare Muutunud, võttis inimestelt enneolematu varju. Eos ja tema tütred on tähed. Gravesi sõnul on see müüt, "mida leidub ainult Ovidides, laenasid hilisemad kreeklased Babüloonia eeposest Gilgameshi kohta". Ent Ovidiuse tekst ei paljasta mitte ainult Babüloonia, vaid ka Egiptuse ja läänesemiitide foiniiklaste mõjutusi - seda enam, et Egiptus ja Fenitsiia on Hellasele palju lähemal kui Babüloonia.

Klassikaline loomingumüüt, mille on püstitanud Homeros ja Apollodorus, räägib maailma päritolust taeva-uraani ja maa-geide seast, kust põlvnesid saja-aastased hiiglased, tsüklopid ja titaanid. Titaan Krohn on briaria valu isa, kelle verest Erinnia pärines.

Alates Crohnist ja tema naisest Rhea juhivad Zeusi juhitud olümpiajumalad nende omasid. Nagu kirjutas sama R. Graves, näitab Uraani abielu tema emamaaga hereenide varajast sissetungi Põhja-Kreekasse, mis võimaldas lambakoera jumalat kummardanud inimestel väita, et nende jumal oli kohalike hõimude isa, tunnistades samas, et ta - emamaa poeg.

Reljeef umbes eKr. Lõpuks tuleb mainida veel ühte kreeka loomise müüti, mida sageli nimetatakse orfiliseks orfikud on hilise religioosse ja müstilise õpetuse järgijad, mis hõlmasid suurt osa idamaade õpetustest. Selle müüdi killustatud ekspositsioon on säilinud Rhodose ja Guigine'i Apolloniuse seas.

Argonautikas alustab Apollonius Orpheus oma kaaslaste tüli rahustamiseks lugu: Ta laulis, kuidas ükskord oli nii maad, kui ka taevast ja merd Neid oli varem segatud sama kujuga Seejärel eraldus saatuslik vaen üksteisest Ja keset eetrit võtsid nad alati oma koha Tähed, aga ka kuu ja päikese püsivad rajad. Ta laulis mägedest tõustes nagu valju müraga jõed Nii koos tekkisid nümfid kui ka igasugu roomajad.

Tutvumine Yello Bole torudega – Seks tutvumisrakendus android

Ta laulis ka sellest, kuidas Ophion ja Eurinoma esimestena Lumega Olümpose kohal ookeanid olid isandad, Kuidas ta vägivallaga lüüa andis, oma koha üle uhkust tunda Cronus ja Rhea - tema ja kuidas ookeani sügavusse sukelduda. Need titaanide seas, kes olid õnnistatud jumalad, valitsesid ainult seni Zeus ei kasvanud enne, kui mõtlesin imelikult, Ta elas Dikteyska koobas, Cyclopes, maad kudemas, Neil polnud aega tema väge suure Peruniga tugevdada, Äike ja välk, millega Zeusi hiilgus paljuneb.

Ophion on jumalik madu, kes on õppinud okeaniidi Eurinoma; viimane sünnitas Ophionist maailma muna, kust väljusid päike, kuu, planeedid, tähed, maa, mäed, puud ja elusad asjad. Maailmamuna mainimine on läänesemiitide foiniikia ja Egiptuse müütide selge kaja, mis avaldas olulist mõju orfikute kosmogooniale ja teogooniale.

Hesiod nimetas Erosi nelja kosmilise põhimõtte briaria valu. Athena kohtumisel, Athena, tagastas ta Odyssey endise välimuse ja poja ja tema isa õppinud üksteist. Odyssey otsustas tegutseda peigmeeste üllatuse vastu ja seetõttu ei võimaldanud ta Telemakhul rääkida sellest, kes ta oli. Telemareid ei tohiks briaria valu sellele mõistatusele isegi tema emale, Penelope'ile. Reoleerige uuesti kerja pildiga, Odyssey läks oma majasse, kus peigmendid laulsid.

Keegi ei tunnistanud teda teed ja melanfiy ebaviisakas gestivsus visati isegi Ithaca õigustatud kuningas Branjuga. Palee hoovis Odyssey nägi oma ustavat jahikoer, argus, kui tugev ja hunch, ja nüüd oli tal dumping vanadusest vanusest sõnnikul. Olles omaniku õppinud, põrkas saba, segati koonu - ja suri. Evmey tõi saalis Odyssey, kus peigmeeste pidu kõndis.

Telies, kes siin viibis, teeskles, et ta ei teadnud välismaalasi ja kutsus teda õrnalt tabelisse. Jätkates teeselda kerjus, Odyssey läks lauale, paludes liidu grooms.

  • Maiustuste maiustused allergiaga
  • Mida teha liigeste liigestega
  • Müütide iidse Kreeka Oria Lühitutvustus. Adventures Odyssey (laste redussigneering n ja kuna)
  • Signaalid ei joo teed seal. Esmaspäev algab laupäeval
  • Liitkondade poletik foran fingers
  • Vana-kreeklased leidsid vastuse - jumalate tegevust.
  • Jumala teadmiste Kreekas. Vana-Kreeka mütoloogia
  • Gonartroos ola ravi ravi

Kuid need ahne ja kaivitage katepintslid poisid tagavad selle ebamugavalt. Kõige häbitu peigmees, antinea, viskas odüsseia pink, millele enne selle jalgade pani. Kohalik kerja IR, kes kardab, et võõras võistleb temaga peigmeeste jäänud toidu jäänused, hakkasid saalist odüsseia juhtima.

Pesta ennast briaria valu panna, IAR põhjustas odüsseia rusikas võitluses. Antine kõrgus, olles seda kuulnud, kõndis ja briaria valu ravida võitluse võitja Goatic Mao. Odyssey viskas Lochmotyevi ülemise osa ja läks IRA-sse.

Nähes odüsseia võimsaid lihaseid, kerjus oli kohutavalt pingeline. Odyssey Pildis teda maa peal esimese rusika löök. Vaadates šokk kahe vana va vana hulga, peigmees suri naeru. Siis nad jätkasid edasi kaevata ja õhtul nad koju läksid. Kui keegi ei jäänud saalis, Odyssey tellitud Telemakhu eemaldada ja varjata ladustamise rippuvad seinad peigmehe relvade. Vahepeal Penelope, kes teenis võõrasse, kes tuli oma maja juurde, kutsus teda ise ja küsis, kas ta oli kuulnud Westlast temast kadunud abikaasa Odyssey kohta.

Odyssey ei ole talle veel avanud, öeldes ainult, et tema abikaasa on elus ja peame varsti tagasi tulema. Penelope ütles Odyssey vana cormaliitis, Eurorslee, peske jalad jalad. Ta karjus rõõmu ja üllatuse eest, kuid Odyssey pani oma sõrme oma huuled, andes talle aru, et aeg avada oma kohaloleku Penelope ei olnud veel tulnud.

Eurcrileia sulane on tema jalad ODYSSEY-le Järgmisel päeval, äsja kokkupandud, et õmmeldavad, et peigmees sai müratakalt nõuda, et Penelope teeb lõpliku valiku ja nimetatakse üheks abikaasaga.

ravi olaliigese kallutamise jalgimisel

Penelope teatas, et see oleks piisavalt, kes oli piisavalt jõudu, et tõmmata oma endise abikaasa odüsseia tugevat vibu ja tulistada teda nii palju nii, et noolel lendas läbi kaheteistkümne telje augud. Vibu, kes räägib, annetas kunagi Odyssey Ifit, selle kangelase poja, kes võistlesid Hercules'iga pildistamisel. Mitmed peigmendid püüdsid sibulat painutada, kuid ei suutnud. See võib teha telmoonide, kuid vaade ütles, et ta edasi lükata sibula kõrvale ja võttis end teda.

Telemakh võttis ema saalist sisemise tuba, haarata sibulaid, kergesti tõmbas ta ja vallandas. Suurendatud nool lendas läbi kaheteistkümne telje augud. Odyssey sai vibu ja nooled briaria valu sissepääsu juures ja Telies - tema kõrval, hoides oda ja mõõga. Tappes järgmise pildi, antiik, Odyssey kutsus oma tõelise nimi peigmeeste.

Grooms kiirustasid seinad raske relva taga, kuid nad nägid, et ta ei olnud seal. Enamik neist olid need siiski mõõgad. Nende laiendamine, peigmees tormasid Odyssey, kuid ta erakorralise täpsusega tabas neid oma noolega. Telema tõi sahverist, spearsist ja kiivritest oma isa ja tema kahe ustava teenijate jaoks - Evmee ja Filotia, kes omaniku õppinud, sai tema kõrval. Pärast teise odüsseia tappis kõik peigmendid peale peamere ja laulja femia. Seal oli ka mitmed palee teenijad, kes olid maetud peigmeeste ja aitas neil välja tuua Odyssevo pärandit.

Peikade peksmine Odyssem. Schwabi pildist Siduge telta odyssey koos Itaki elanikega Homer ütleb edasi, kuidas Odyssey läks Penelope, avas ta tema ja rääkis oma seiklustest. Ta kohtus oma vana isaga, Laertiga. Aga kas palee hommikul tulid Itaksade reserveerimine palee - Rafie Antinous ja muud tapnud peigmendid.

Tapetud peigmeeste sugulased algas kohtuvaidluse Odyssee'ga, mis viidi üle Great Achille'i Poja otsusele, Neopirme Enirmi kuningas. Neucolence otsustas, et mõrva jaoks Odyssey peab lahkuma Ithacast kümme aastat ja peigmeeste pärijad maksavad selle perioodi telemakhu kahju eest, mis on langenud tsaarimajasse. Viimane teekond Odyssey ja tema surma Viimased legendid ütlevad, et Odyssey otsustas pühendada oma väljasaatmise aastate delight Poseidonile, kes ikka veel ei andestanud tema briaria valu mõrva.

Saadud nõuannetes läks Odyssey ette suulise õlaga. Tee lamades läbi Epiruse aastate jooksul. Kui kangelane on jõudnud fproty merest eemaldatud, kohalikud elanikud Me pole kunagi näinud, küsis, et ta tõmbab õlal kühveldada. Odyssey tõi tänu poseidonile ja oli neile keelatud. Aga tema väljasaatmisperiood tema kuidas ja milline ravida valu polveliigendis ei ole veel lõppenud.

Ta andis talle poja, Polypoyta.

periatriidi liigeste poletik

Telemah lahkus saarel, sest Odyssey sai ennustuse, et ta sureb oma poja eest. Surm tuli Odyssey'le, nagu Tiresi ennustas, sest briaria valu - ja tõepoolest Poja käest, kuid mitte Telemachist ja Teleregistist, kelle poeg, kes kangelane saabus assomanguga "ILION", "Troy" - kaks sama vägeva linna nime Malaya Aasias ranniku Dardanwelli lähedal.

Esimesel neist nimedest nimetatakse Trooja sõja suur kreeka luuletus "Iliadiks". Enne teda, inimesed eksisteerisid ainult lühikesi suu laule ärakasutamise kangelased nagu eepiline või ballad. Suur luuletus moodustas legendaarse pime laulja homeri ja volditud väga oskuslikult: ta valis ainult ühe episoodi pikk sõda Ja see pöördus välja nii, et kogu kangelaslik vanus kajastati selles.

See episood on "Achilla viha", suurim Kreeka kangelaste viimasest põlvkonnast. Kümme Kreeka Kreeka kuningate ja juhtide sadade laevade tuhandete sõdalastega kogunesid Troy, nende nimede loend on luuletuses mitu lehekülge. Peamine juht oli kuningate tugevaim - Argos Agamemenoni linna valitseja; Temaga olid tema meneli vend mille sõda algasvägev Ajax, ardent Diomed, salakavalav oddyssey, vana tark nestor ja teised; Aga kõige vapper, tugevam ja deksterious oli noor achill, Poeg Mere jumalanna Fetherdass, kes saatis oma taskud.

Grey King Priami reeglite troojalased, nende vägede juhtis seisis Priali Hectori valiv poeg, tema Pariisi vend selle tõttu, mille tõttu sõda algas ja paljud liitlased üle kogu Aasia. Jumalad ise osales sõjas: troojalased aitasid Srebroluca Apollol ja kreeklastel - Gera taevase kuninganna ja Athena tark sõdalane. Kõrgeim Jumal, Thunder Zeus, järgis lahinguid kõrge Olympus ja tippu tema tahtest. Sõda algas. Iga jumalannade lubas talle oma kingitusi: Gera lubas teda kuningas kogu maailmas, Athena - Hero ja Sage, Aphrodite - naiste ilusa abikaasa.

Ainult üks, noorim, ei neelanud Elena, ei osalenud üldises perspektiivis ja läks sõda ainult särada klappi, et näidata võimu ja pöörake vaikeste liigeste valu. Ta ilmub tema ees Aphrodites, põnev armastus, põnev armastus, Zeus puruneb kirg ja ühendab temaga Ida peal; Kullapilv ümbritseb nende ja maa ümber õitseb safran ja hüatsintidega. Unistus on armastuse jaoks ja samas kui Zeus magab, lähevad kreeklased vaimuga ja peatavad troojalased.

Achille annab talle oma sõdalasi, tema armor, briaria valu oli harjunud kartma troojalaste kartma, nende sõjavankrit, mida kasutavad hobustega asju, kes suudavad rääkida ja täiuslikult rääkida.

Oh, lase kõik ja kreeklased ja troojalased surid, - me oleksime sinuga üksi üksi! See on kest, kiiver, ripp ja kilp ning kilp on kujutatud kogu maailma: päike ja tähed, maa ja meri, rahulik linn ja sõdik linn, rahumeelses linnas ja pulmas Enne sõjavähi sõdik ja lahing ja ümber - riik, Pakht, saagi, karjamaad, viinamarjaistandus, maamees puhkus ja briaria valu tants ja tema keskel - laulja LILAPiga.

Vana-kreeka jumalad ja jumalanna

Tema viha ei ole ugas, kuid nüüd ei ole ta Agamemnoni sisse lülitatud, vaid nende vastu, kes teda hävitasid sõbrale - troojalastele ja Hectorile. Tuleb neljas lahing. Ma ei taha teiega käivitada: lasta neil ennast süüa!

Rike, Achill varemed troojalaste ilma arveta, surnukehad ronida neile jõele, jõe Jumala skanner ründab teda, ülekaalukad sallid, kuid tuletõrjuja HEPHasta kahtleb jõge. Patroonid rõõmustavad. Ta langeb Achilla põlvedeks; "Pea meeles, Achilles, umbes oma Isa, umbes piss!

mida eemaldada valu olaliigendis

Ta on ka vana; Võib-olla testitakse seda vaenlasi; Kuid talle on lihtsam, sest ta teab, et te olete elus ja loodab, et sa tuled tagasi. Ma olen üksi: kõik mu pojad ma lootusrikas mulle ainult Hector - ja nüüd ei ole see enam.

Sest huvides mu isa, ma ärkan mind üles, Achilleuse: Siin ma kavatsen su kätt, kust mu lapsed langesid. Kena isa, siis umbes neli patrulli ". Võrdne leina koondab vaenlasi: ainult nüüd lamab Achille südames pikka viha.

Ta võtab kingitusi, annab Hectori kehale jõuda ja lubab mitte häirida troojaseid, kuni nad reetma oma kangelast. Matuse lõkke põleb, jäägid kogutakse URN-is, urnit vähendatakse haudasse, küngas valatakse haudale, mälestustundliku pidu tekitab kangelasega. Troy kustutati maapinnast ja ellujäänud kreeka kangelased läksid tagasi tagasi. Trooja sõda alustas jumalate poolt, et lõpetada kangelaste ja praeguse inimese, rauaajase aja lõpuni. Enamik ellujäänud Kreeka juhid ujusid oma kodumaa, sest nad sõitsid Troy-le - ühise laevastiku kaudu Briaria valu mere kaudu.

Kui nad olid pooleldi pooled, tabas Marine Jumal Poseidon tormi, laevad langesid, inimesed uppusid lainetesse ja kukkus kivide kohta. See oli mõeldud ainult ette nähtud. Aga see ei olnud lihtne. Võib-olla õnnestus Pilos linnas ainult vana tark põhjaosas rahulikult jõuda.

2. Saint Lucia mõistatus

Kõrgeim tsaar Agamemenon võitis tormi, kuid alles siis surra veelgi kohutavamaks surma - tema emakeelte argos, tema enda abikaasa ja tema Avenger-väljavalitu tappis ta; Seejärel kirjutage see luuletaja Eschil tragöödia.

Menela tema tagastatud Elena tõi tuuled Egiptuses kaugel ja ta sõitis oma Spartale väga pikka aega. Aga tee salakaval kuningas Odyssey oli pikem ja raskem, keda meri vaatas maailma kümme aastat.

Kui pärast Achille'i surma oli mõrvatud armor, et saada Kreeka veski parim sõdalane, nad said Odyssey ja mitte Ajaxi. Aga küla Poseidon vihkas teda - me varsti teada, miks, - ja see Poseidon ei andnud teda oma kodumaale kümme aastat.

Kümme aastat Troy lähedal, kümme aastat rändajate - ja ainult kahekümnenda aasta jooksul tema testide algab hagi Odyssey. See algab, nagu "Iliad", Zeusovoy briaria valu. Nad on rohkem kui sada, nad elavad Odyssevo palee, Buyanize ja juua, uppudes Odyssevo talu ja lõbus Odyssevoy orjad. Penelope üritas neid petta: ta ütles, et ta andis vastutuse tunnistada oma otsuse mitte varem kui Walking Savan vana Litseerta, Odysseeva Isa, kes oli umbes surra.

Tema kuidas ravida diabeedi ajal liigeste valu, tema telies, mis Odyssey lahkus teisest imikust; Aga ta on noor ja neid ei peeta temaga.

Ja võõras rändaja jõuab Telemakhu, kutsub ennast vana sõber Odyssey ja annab talle nõu: "Laeva kestad, Hädad ümbritsevatest maadest välja, kogunevad kadunud Odyssey kohta; Kui kuulete, et ta on elus, - ütle peigmees ootama veel ühe aasta; Kui sa kuuled, et ma ütlen, et ma ütlen, et saate toime tulla ja vibu oma ema abielu.

Nii telelalaims ja sisestatud. Telema siin ujuvad mandril - kõigepealt pilos Squage'i jaoks, siis Sparta'is, et lihtsalt tagastada Mennel ja Elena. Sõna läbimõeldud Nestor ütleb, kuidas kangelased sõitsid Troy all ja uppunud Borasse, kui ta suri hiljem Argos Agamemenonis ja kuidas ta oma poja tapja avastas; Aga Odyssey saatuse kohta ei tea ta midagi.

Külalislahke menelia ütleb, kuidas ta, meneli, olles kaotanud oma rännakute, merelõhi Shee egiptuse kaldal, PROTA-puidust briaria valu pitser; Kuidas ta võitlesid peksiga ja võitis teda ja ta leidis oma tagasipöördumise tee; Ja samal ajal õppis ta, et Odysseus oli elus ja kannatas laialt levinud mere seas Nymph Calypso saarel. Olles kunagi rõõmus rõõmsameelne, tehesiste lähevad lihvima iteak, kuid siin Homer katkestab tema briaria valu temast ja kaebab saatuse Odyssey.

Nympho vilgub: "Kas ma salvestasin selle merele, kas ma tahan talle surematuse anda? Odyssey ei ole laeva - see on vajalik parve parve. Neli päeva see toimib kirve ja pauguna viiendal - parv vähendatakse. Seitseteist päeva ta purjetab purje all, otse tähte, tormi püüab kaheksateistkümnendal. See Poseidon, nähes kangelase põgenemisest, tõmbas neli tuult hunnikut, liha palgid hajutatud nagu õled.

Kaks jumalannade aitas Odyssey: Hea mere Nymph viskasid ta maagilistele vooditele, säästes SUP-ist ja ustav Athena haiget kolm tuult, jättes neljandale selle naabri juurde. Kaks päeva ja kaks ööd, mida ta ujub, mitte puhastussilm, kuid kolmandal lainetel visata ta maale. Alasti, väsinud, abitu, ta kukkus hunnik lehtede ja jääb magama surnud mees. See oli õndsate Feakovi maa, mis reeglid hea kuningas alkina kõrge palee: vaskseinad, kuldsed uksed, merepealsed kangad pingil, küps puuviljadel filiaalidel, igavene briaria valu aias.

Kuningas oli noor tütar midagi; Öösel tuli Athena tema juurde ja ütles: "Ma abiellun peagi ja teie riideid ei pesta; Koguge neiu, võtke sõjavankri, mine merele, peske kleidid. See tõuseb põõsastest, kohutavast, lasteaelusega kaetud ja palvetab: "Lie Nififa või surelik, Abi: Lubage mul katta alastisust, suunake mulle inimestele ja lasen sulle saata teile hea abikaasa jumalad. Odyssey istub Alkinoev Piru ja tark pime laulja Demok meelitab laululaule. Odyssey pisarad nende silmis. Tõsi, kas teil on keegi oma lähedastest trikki all?

Selles üheksa seikluse lugu. Esimene seiklus on lotofootes. Kolmas seiklus on EOLi tuulte saarel. Kuues seiklus on halvim: laskumine surnud kuningriigile. Kaheksas seiklus oli Szillla ja Chibda koletiste vahel: Szillos - umbes kuus pead, millest igaühel on kolm hammaste rida ja umbes kaksteist käpad; CHARIBDA on umbes üks kõri, kuid briaria valu kogu laeva viivitus ühes sipis.

Üheksanda seiklus oli päikesekioli saare, kus tema püha karja karjus - seitsesada punast pulli, seitsesada valget rami. Lightning kahaneb, lööb maapinnale võitlejate vahele, äikest loputades, on athena valju hüüa: " Blood ei jäta asjata ja kurja vaenuse peatus!

Chrysa Ta palvetas kõigile kreeklastele ja ennekõike nende juhid, naasevad temale rikkaliku lunastamise eest vangistuses tütre Christide. Pärast Kristuse ärakuulamist nõustusid igaüks nõustuda Rich Ransomiga Christide ja anna oma isa. Kuid kreeklaste juht oli vihane, vägev kuningas Agamemenon ja ütles Kristusele: - vana mees, lahkub ja ei julge siin siin näidata meie laevadelt, vastasel juhul te ei päästa sind ja asjaolu, et sa oled Jumala Apollo preester.

Ma ei naase sinu juurde Cricheide. Ei, ta kipub vangistuses kogu oma elu. Hoiduge, et mind näha, kui soovite vigastamata koju.

Laul 1. Audioraamat Hirmuses jäi ma kreeklaste näljahäda ja läks meri kurb. Vastamata mind, teie ustav minister! Kinnitage oma kreeka nooled minu kurbuses ja solvavalt.

Ma kuulsin Apollo kaebust tema preestri Kristuse. Ta kiirustas kiiresti valgus Olymp koos vööri ja värisema oma õlgade taga. Grozno ähvardas kulla nooled. Apollo kiirustas kreeklaste keskele, viha viha; Öö öö oli tema nägu. Olles tegutsenud ahetsealaste keskel, ta võttis noole koli ja saatis selle laagris. Grozno helistas Luka Apollo päevale. Esimesel buumi, Apollo saatis teise, kolmanda, - nooled langesid Grand Kreek, kes kannavad surma nendega. Hirmutav Mor tabas kreeklased.

Paljud potti kreeklased.

kaeulatuses liigeste ravi

Kõikjal maetud matmise luud. Tundus, et surma surma oli tulnud kreeklastele. Üheksa päeva on maailma raevunud. Kümnenda päeva pärast, nõukogu, see jumalanna kangelane kokku suur kangelane Achilleuse kõigi kreeklaste rahvusassamblee kohta otsustada, kuidas neid jumalate surra. Kui kõik sõdurid kogusid, pöördus esimene agamemnoni mis on olaliigese 1 kraadi ravi artroos kõne Achillensiga: "Me peame ujuma tagasi kodumaale, Atreya pojale," ütles Achilleuse, "näete, et sõdalased surevad ja lahingutes ja Mora'st.

Ainult ahill, kuidas Calhase Sonor Rose, kes oli juba avas Jumala jumalate palju kordi. Ta ütles, et ta on valmis avama kui sooja rääkis Jumalat, kuid ta avab selle ainult siis, kui Achilleuses kaitsta teda kuninga Agamemnoni vihasest. Achilleuse lubas oma kaitset Kalhase ja vandus selles Apollis. Tagasihoidliku matveyevichiga püüdsid kõik toetada ainult häid suhteid, sest ta oli briaria valu, adamant ja fantastiliselt teadmatu.

Seetõttu ma purustasin: "Kuula! Igaüks peaks olema nende kohtades, "jätkas tagasihoidlik matveyevich. Sul on kõrgharidus briaria valu prillid ning habe siin kajastati ja te ei saa sellist lihtsat teoreemi mõista. Ei juhtu uuesti! Sa peatad selle, "tagasihoidlik matveyevich ütles, pehmendamine.

Ta eemaldati paberilehe tasku ja vaatas teda mõnda aega. Kinnitus institutsioonis pühade ajal - õppetund vastutab. Need ei ole nupud klõpsavad. Esimese tuleohutus. See on esimene. Ärge lubage ise põletamist.

Jälgige teile usaldatud tööstuspiirkonna murdmist. Ja järgige oma isiklikult ilma nende keskendumiseta jagamise ja jäätmeteta. Ilma nende kahekordseteta. Kui põlemisfaktor tuvastatakse, juhtmete tootlemine reservuaarides kohe le ja alustage meetmete võtmist. Sellisel juhul saada signaali Duffer helistada hingematvalt meeskond See on nimekiri isikutelt, kes on lubatud kasutada laboratooriume ööperioodil, kuid siiski ei lase tal, sest puhkus.

Kõigis instituudis, nii et mitte üks elav hing. Igasugused on teisi hinged - laske, kuid elav briaria valu nii et mitte üks. Deemonid sissepääsu juures ja väljumiseks rääkida. Kas sa mõistad olukorda? Elavad hinged ei tohiks siseneda, kuid kõik teised ei tohiks minna. Sest see oli juba ettevaatlik: põgenesid kuradi ja varastas kuu. Tuntud pronentive, isegi kinos peegeldub. Ma vaatasin. Ta uuris hoolikalt oma passi, tagastas selle ja ütles: See on õige.

Ja siis mul oli kahtlus, et sa oled ikka veel kahekordne. Nagu nii. Niisiis, viieteistkümne null- vastavalt tööpäevale, lõpeb tööpäev ja kõik annavad teile oma tootmisruumide võtme. Pärast seda uurite territooriumi isiklikult. Tulevikus muudavad sõiduversioonide iga kolme tunni jooksul ise põletamiseks. Kui Warder jookad tee - peatus. Seal oli signaale: No tee ta joob seal.

Sellises aktsepteerimisel. Teie postitus juhi vastuvõtt. SOFA-s saab lõõgastuda. Üsna, - ma ütlesin. Ma helistan sulle öösel ja homme päev. Seltsi Zavkadras on võimalik juhtida. Ma mõistsin sind, "ütlesin ma nimekirja läbi ja vaatasin läbi nimekirja. Ja siis olid perekonnanimed, mida ma kunagi ei kohtusin kusagil. Midagi ei ole saadaval? Siin on siin, "ütlesin Veske, mu sõrme sõrme," on seltsimehed arv Need perekonnanimed tahaksin isiklikult teiega registreerida. See on õige, "ütles ta armulikult.

Neljanda numbri numbrist kakskümmend viiendik ja viimane on kaasav isikud, mis on loetletud öistele töödele lubatud isikute nimekirjas. Nende väärtuse äratundmiseks minevikus. Nüüd olete saadaval? Mul oli veidi arvestatud, sest see oli veel väga raske harjuda kõike.

Kaaluge oma postitust, - tagasihoidlik matveyevich ütles majestesti. Ma soovisin talle ka asjakohaseid edu ja läksin koridorisse.

Kuid nüüd tundsin, et olukord ei ole nii lihtne. Väljavaade öösel instituudis tutvustas mind äkki täiesti uue valgusega. Ma olin harjunud töötama hilja, kui tolliametnikud olid juba igas koridoris viiest peajooksu kustutanud ja pidi minema mõnele Shaggy Shaggy varjudele väljumisele.

Esimene kord, kui ta tegi mulle tugevaim mulje, siis ma olen harjunud ja siis jälle, kui ta naaseb kord suures koridoris, kuulis mõõdetud Coc kukk-kukk küüniseid parkettil ja ringi vaadates, leidis teatud fosforestseeruva loom, kes jookseb selgelt minu lugusid. Tõsi, kui ma karniisist eemaldati, selgus, et see oli tavaline üks töötajat.

Alguses oli kaos lugeda

Töötaja tuli vabandust, oir-oir loeb mulle pilkamise loengu ohtude ebausk, kuid mõned sette ma ikka veel lahkunud. Esimene asi, mida ma deemonid, ma arvasin. Vastuvõtu juhi sissepääsu juures kohtusin Gloomy Vitka KorneV-ga.

Lugu kangelaste hulgas on eristatavad üks või kaks peamist tegelast, mida kõik teisedki peetakse väiksemaks. Tagasihoidliku matveyevichi haldus- ja majandusosakonna asedirektor kutsuti ära. Privalov, - ta ütles karmilt, - miks sa ei ole uuesti paigas? Kuidas see pole? Täna oli päev ilus ja ma unustasin kõik.

Ta noogutas ja tahtis mööda minna, kuid ma tabasin teda varrukale. Ütles Rude Korneev, peatumine. Täna ma olen kohustus, - ma ütlesin. Noh, loll, "ütles Korniev. Kas sa ikka veel, Vitka, - ma ütlesin. Vitka tõmbas kampsunid kaelarihmaga sõrmega ja vaatas mind huviga. Ja mis sa oled? Jah, ma leian, et - ma ütlesin, mõnevõrra segaduses. Vitka äkki taaselustanud. Oota, - ütles ta. Jah, "ütles vitka. Vastavalt juhistele vastasin ma. Ise põletamiseks. Kuhu sa lähed?