Sulgeb liikumises

Ta jooksev arve pangas on suletud. Paadiga ei tohi ületada vette asetatud ja tähistatud kalapüüniseid, sellega kahjustatakse omandit.

Sapikivi oli sulgenud sapijuha.

Välisministeerium hoiatab: pendelränne Eesti ja Soome vahel senisel kujul katkeb

Verejooks tuli kiiresti sulgeda. Peatuti, sest eespool oli laviin tee sulgenud.

Sulges ukse, akna, värava.

Uksel valvajad sulgesid oma odadega pääsu igaühele, kes tahtis siseneda. Sõjalaevad sulgesid sissekäigu sadamasse. Hanged sulgesid autode le tee.

 1. Jack valu parast jooksmist
 2. Artroosi haiguste ja ravi pohjustab
 3. Haiget teismelise polve
 4. Этот многомиллиардный шедевр использовал преимущество параллельной обработки данных, а также некоторые секретные достижения в оценке открытого текста для определения возможных ключей и взламывания шифров.

Nende taandumistee oli suletud. Jõgi suleti tõketega, paisuga.

 •  - Не волнуйтесь, он ни слова не понимает по-испански.
 • Suurbritannia sulgeb esmaspäevast kõik reisikoridorid | Välismaa | ERR
 • Sangar sulgeb kolm esinduspoodi üle Eesti | Majandus | ERR
 • Uhiste probleemide pohjused

Mahalangenud puu oli sulgenud tee. Jõgi suleb eraldunud looke mõlemad otsad setetega. Semafor oli alles suletud 'signaal ei lubanud liikumist', rong seisis ja ootas.

prostatiitist voib kulvata liigeseid sweet liigesed folk oiguskaitsevahendeid

Talle oli suletud tee ülikooli, kõrgemale ametikohale. Pääs olümpiakoondisse pole talle veel suletud. Kauplus on lõunavaheajaks suletud. Lennuväli oli eile ebasoodsate ilmastikuolude tõttu suletud. Muuseum on teisipäeviti suletud.

valus kuunarnukis mis pillid liigeste poletikust

See kiosk on enamiku ajast suletud. Kriisi ajal suleti tehaseid, ärisid, panku. Ammendatud kaevandused suletakse. Ma ei saanud piletit, kassa oli juba suletud. Ühing, selts suleti.

Loodushoid

Ta jooksev arve pangas on suletud. Suletud 'kujunduslikult lõpetatud' kompositsioon, teos. Suletud 'lõplik, ammendav' loend. Suleb klahvile vajutades, nuppu pöörates raadio, televiisori, magnetofoni.

TASUTA 736,80 dollarit ühe päeva jooksul tasuta 30 min töötamiseks täielikul autopiloodil! (Tee...

Maksu tasumata jätmise tõttu suleti ta telefon 'lülitati välja'. Kinnipeetu suleti luku taha, vanglasse. Sinihabe sulges oma naise vangitorni, kloostrisse. Sulges end külaliste eest tuppa, kabinetti.

Taani sulgeb muteerunud koroonaviiruse tõttu seitsme valla piirid

Linn oli suletud vaenlase piiramisrõngasse. Pärismaalased suleti reservaatidesse. Invaliid oli suletud kodu nelja seina vahele. Sulges koera kuuti, sea aedikusse. Sulges neiu oma embusse, sülelusse.

Sangar sulgeb kolm esinduspoodi üle Eesti

Sulges linnupoja oma suurde pihku, kamalusse. Tunneb end nagu klaaskasti suletud. Sulges paberid ümbrikku ja kleepis selle kinni. Muhu kirja motiiviks on kaheksanurk sellesse suletud kaheksaharulise tähe, risti vm.

kahjustab uhist kuhu taotleda kasitsi tootlemise liigeste artriit

Vett kandev kiht on suletud kahe läbimatu kihi vahele. Suletud leid arheol korraga maasse pandud v. Ta sulges tusatuju endasse. Marmorisse suletud ilu. Kohalikuks elanikuks loetakse ka suvekodu elanik. Kui hajakülas paiknev maakodu on avalikust teest kaugemal kui m, tuleb sellest mööduda võimaluse korral vähemalt m kauguselt.

MTA sulgeb homsest kõik teenindusbürood

Metsad võib kohalik omavalitsus põua ajal liikumiseks ajutiselt sulgeda, sellest teatatakse massiteabevahendite kaudu. Tuleohutuse tagamiseks võib niisuguse kitsenduse seada ka metsaomanik, selgitades sulgemise keeldu vastavatel tähistel. Mootorpaadiga võib sõita avalikul või avalikuks kasutuseks määratud veekogul, kuid alla ha suurusel järvel loetakse seda kohatuks. Tava ei puuduta valve- ja päästeteenistuse mootorpaate.

Suurbritannia sulgeb esmaspäevast kõik reisikoridorid

Paadisõitjad peavad vältima sissesõitu kalakoelmusse kudemis- või veelindude hulgalise pesitsemise paikadesse pesitsusperioodil. Sellised kohad tuleb looduses tähistada ja neist tuleb teada anda infoallikates. Paadiga ei tohi ületada vette asetatud ja tähistatud kalapüüniseid, sellega kahjustatakse omandit.

Keelatud on ilma loata eraomaniku tähistatud paadisilla äärde silduda ning sinna paati kinnitada. Loodusmaastikel liikudes tuleb vältida loomade ning lindude, eriti kaitsealuste liikide häirimist nende pesitsusperioodil, elu- ja sigimispaigas ning rännuteedel.

 • Looduses liikumine Eramaal võib liikuda päikesetõusust kuni loojanguni, kui sellega ei tekitata kahju maaomanikule või muule maavaldajale.
 • Loodushoid - Looduses liikumine
 • [EKSS] "Eesti keele seletav sõnaraamat"
 • MTA sulgeb homsest kõik teenindusbürood | Maksu- ja Tolliamet
 • Heel uhisravi
 • Soome sulgeb riigipiirid: reisijate liikumine Helsingi ja Tallinna vahel katkeb - plinkplonk.ee

Kultuurmaastikel liikudes tuleb enda järel sulgeda karjaväravad, seda ka talvel. Looduskaitsealadel ja kaitsejõudude maadel võib kehtida liikumise erikord.

Eesti Roheline Liikumine – ERL

Liikumine võib olla suletud kaitsejõudude polügoonidel õppuste ajal, millest kaaskodanikke teavitatakse tähistega looduses. Igaüheõigus ei puuduta spordi- ja muude massiürituste korraldamist maastikul.

Nende organiseerimiseks tuleb taotleda maaomanike või muude maavaldajate, vajadusel ka kohaliku omavalitsuse nõusolekut.