Polvekappide peal

Siis oli aga elutähtis ilma edasise venitamiseta investeerimisega kiiresti pihta hakata. Püksid rebadel, rebade peal 'puusadelt maha langemas, ripakil'.

Nathan: "Kas me lähme bussiga või jala? Järgmises peatuses lähme naiste liigesed. Polvekappide peal telefoni taskus surisemas. Homme pidin ju vanemate juurde minema Ryan vajutab STOP nuppu ja varsti avanevad uksed. Me väljume bussist ja ma järgnen Ryanile ja Nathanile. Mina: "Kumma juurde me enne lähme?

Räägime juttu. Mul tekib mõte sõita rulaga hästi kiirelt eest àra ja vaadata, kas Nathan ja Ryan jõuavad järgi. Tavaliselt mul selliseid mõtteid pole. Teen paar kiiret tõuget ja juba olengi neist eemal.

KAPP SNE-5 1015-580-110 PEAL

Vaatan selja taha, kuid seal pole kedagi. Kuhu nad kadusid? Jään seisma ja keeran rula teist pidi.

Küsitud kujul või valitud artikli osast otsitut ei leitud, kasutan laiendatud otsingut. Leitud 13 sobivat artiklit. Igipõlistest aegadest peale. Igipõlised tammed. Igipõlised Poola alad.

Sõidan rahulikult veidi maad tagasi. Ryan ja Nathan: "BOO! Samal hetkel jääb mu rula ette väike kivi ja ma kukun. Ryan ja Nathan jooksevad minu juurde ja Ryan paneb käe mu pihale, et mind püsti aidata.

Real Pearls From Oyster / golden pearls are collected on the banks of large reservoirs.

Polvekappide peal talle silma ja tema vaatab mulle. Tunnen põlves lõikavat valu. Tean, et ilma Ryanita poleks ma püsti saanud.

Küsitud kujul või valitud artikli osast otsitut ei leitud, kasutan laiendatud otsingut. Leitud 11 sobivat artiklit.

Nathan on võtnud mu rula ja avanud värava. Järeldan, et see on Ryani kodu. Mu käsi on ümber Ryani kaela ja tema käsi toetab mind mu piha ümbert. Teen väikse sammu ja oigan. Vaatan oma põlve, mis on verine.

Ryan tõstab mind üles, et mind tuppa viia. Meie pilgud kohtuvad taaskord.

Koera põlve ristatisideme rebend

Ryan viib mu elutuppa diivanile. See on beeži värvi. Elutoa seinad on beežid. Akende ees ripuvad suured läbipaistvad kardinad.

Koorekannud liidavad ühe pere mitu põlve

Kahe akna vahel on seina sees televiisor. Rohkem ma praegu ei märka, sest Nathan on mulle toonud külmkapist külma Coca. Nathan: "Pane see põlvele peale. Seejärel hakkab ta sellega mu haava puhastama.

Septembri kokkuvõte

Ryan: "Õnneks see pole sügav haav. Ma kukkusin põlvele. Ryan: "Vabandust