Kevadel spin

Et treenerite tegutsemises kinnistuksid samad positiivsed käitumismustrid, tuleks pöörata tähelepanu järgmistele arenguvajadustele. SPIN-programmi näide kinnitab ka, et mõju tõendatuse analüüsi käigus on teiseste allikate uurimisele ja intervjueerimisele lisaks vaja kindlasti panustada ka noortega elluviidava tegevuse vaatlemisse ning analüüsi. Seega on ka teaduskirjanduses välja toodu alusel üks SPINi tugevus kogukonnapõhine lähenemine ning kohaliku tugivõrgustiku kaasamine, mis võimaldab vältida keskendumist vaid alaealisele.

liigeste sumptomite valu tooriistad liigeste havitamisest

SPIN on Eestis ainulaadse mudeliga spordil põhinev ja teaduslikult tõendatult mõjus noorte arenguprogramm. SPIN-programmi eesmärk on arendada ja tugevdada selles osalevate noorte sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi ning tuua läbi spordi noortele rõõmu. SPIN-programmi sessioonid toimuvad kolm korda nädalas, hõlmates jalgpallitrenne ja spetsiaalselt programmi jaoks loodud sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi arendavaid töötubasid.

sailitab mao probleemidega laminaria ja liigeste liigesed

Noori juhendavad professionaalne tipptreener ja noorsootöötajast eluoskuste treener, kes tegelevad noortega nii kevadel spin kui ka igaühega individuaalselt. Sessioonide kestus on 1,5h.

homoopaatia liigeste haiguste jaoks salv liigesed austin

Vaatamida hindavad noored SPIN-programmis. Jalgpall on programmis vahend, mille abil õpetatakse rohkeid eluks vajalikke oskusi.

Selle eesmärk on arendada ja tugevdada noorte sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi ning ennetada ja vähendada riskikäitumist. Hiljuti tehti analüüs1, mis keskendus võimalustele SPINi sekkumismudeli standardiseerituse parandamiseks ja mõju mõõtmise senise süsteemi edasi arendamiseks. Selles artiklis tutvustame ennetusprogrammide elluviijatele, koordinaatoritele ja rahastajatele huvi pakkuvaid järeldusi.

Eriti suurt rõhku pannakse SPINis näiteks võistkonnatöö, enesekontrolli, emotsioonide juhtimise, suhtlemisoskuse, konfliktide lahendamise ja eesmärkide seadmise õpetamisele. Kõike seda õpitakse iganädalastes töötubades läbi mänguliste kevadel spin, kinnistatakse aga läbi praktiliste olukordade jalgpallimurul.

Ennetava sekkumise mõjuanalüüsi võimalusi SPIN-programmi näitel

Avatus Soovime areneda läbi aja ning saavutada üha suuremat mõju, seetõttu oleme avatud nii inimeste, ideede, lahenduste kui ka kriitika suhtes. Hoolivus Usume, et igaühes on potentsiaal olla hooliv kodanik.

mazi artrosi liigese raviks valutab poidla peale kahju parast vigastusi

Meie eesmärk on tuua noortes välja nende parimad omadused, teeme seda läbi hoolivuse, tähelepanelikkuse ja julgustamise. Kõigepealt tule kohale ja vaata, kuidas meeldib. SPIN-programmi liikmeks saamiseks tuleb osalejal ja tema vanemal täita vastav liitumisavaldus, mille annab treener.

  • Vask mundi ravi artroos
  • Kevadseened - Eesti Loodusmuuseum

SPIN-programm on osalejatele tasuta, kuid lõpliku otsuse osaleja programmi vastu võtmise osas teevad korraldajad. SPIN-programmis osalemine on vabatahtlik, ent jalgpall on meeskonnamäng.

Sina oled osa võistkonnast ning Sinuga arvestatakse. Seetõttu pea kinni järgnevatest reeglitest: Osalen aktiivselt sessioonides.

SPIN on Eestis ainulaadse mudeliga spordil põhinev ja teaduslikult tõendatult mõjus noorte arenguprogramm. SPIN-programmi eesmärk on arendada ja tugevdada selles osalevate noorte sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi ning tuua läbi spordi noortele rõõmu. SPIN-programmi sessioonid toimuvad kolm korda nädalas, hõlmates jalgpallitrenne ja spetsiaalselt programmi jaoks loodud sotsiaalseid ja enesejuhtimise oskusi arendavaid töötubasid. Noori juhendavad professionaalne tipptreener ja noorsootöötajast eluoskuste treener, kes tegelevad noortega nii võistkonnana kui ka igaühega individuaalselt.