Julge jaikus

Sa vajad julgust Tunnete mahasurumine võib olla teadlik, ent on sageli pigem automaatne reaktsioon keerulistele olukordadele. Kui aga histrioonilise isiksusega inimene ei saa end kõige olulisema keskpunktina tunda, on see soodus pinnas depressiooni kujunemiseks. Järgmiseks proovi mõtetes väljendada seda, mida sa tegelikult öelda tahad. Teraapia on enamasti lühiajaline ja keskendunud toimetuleku parandamisele igapäevaelu olukordades, ning oma emotsioonide teadvustamisele probleemolukordades. Niisuguse äärmusliku mõttelaadi tulemusena vallanduvad intensiivsed emotsioonid väga paljudes olukordades.

Küsitud kujul või julge jaikus artikli osast otsitut ei leitud, kasutan laiendatud otsingut. On arvatud, et sama tüve vasted võivad olla ka soome häkärä 'suitsulõhn, ving saunas ; uduvine, härm', Aunuse karjala hägär 'härmatis' ja lüüdi hagar 'härmatis' ning et võib olla sama tüvi mis sõnas hägu.

haige kuunarnukid pohjustavad olaliigese poletiku ravi

Teise võimalusena on arvatud, et võib olla sama tüvi mis sõnas hakkama. Kolmandaks on arvatud, et tüve vasted võivad olla hoopis soome ahkera 'usin, virk, agar' ahker ja vepsa oger 'kuri, halb inimene ; reibas, terve inimene, loom '.

hurt ja crunch liigesed artriidi harjade kate ulevaated

Tüve vasted võivad olla ka murdesõnad ahke 'tragi, hakkaja', ahkats 'tragi, hakkaja', soome ahku 'ind, agarus, kihk; innukas, agar, ablas' ja võib-olla ka lõunasaami aatskaadidh 'energiliselt, tarmukalt teha'. Selle tüve tuletis võib olla ahker. Vt ka õhin.

seljavalu ja liigeste ravi liigese ja lihase kate valu ekslemine

Võimalik soome allikas võib olla tuletis soome sõnast ahku, ahin. Vt ka agar. On ka arvatud, et võib olla tüve nugis reeglipäratu variant.

liigeste allikate allikate ola-etapi artroos

Kuigi esitatud laenuallikas sobib nii häälikuliselt kui ka tähenduslikult, on laenamine vanaslaavi kirikuslaavi keelest kaheldav. Teise arvamuse kohaselt häälikuliselt ajendatud tüvi, võib-olla ragisema tüve variant, lähedane tüvi on nt traks 1. Vt ka tragi 1.

kliimaseadmete valulikud liigesed kuunarliini limaskesta poletik