Jalgsi kohal

Detail käis mitme töölise käest läbi. Tulekeeled käisid katusest välja. Uks käib lukku, haaki, konksu, riivi. Kohtusime ka taas sakslastest palveränduritega, kellega paar päeva tagasi ühes hotellis koos olime.

Kõrvaltoas käib mürgel ja möll. Käib igavene kauplemine ja tingimine. Läbirääkimised on käimas. Saalis käib koosolek. Siin on midagi kahtlast käimas. Linnas käisid vahistamised. Mis pidu teil siin käimas on? Kultuurimajas käib tants. Kinos käis esimene seanss. Käimas on ettevalmistused pulmadeks. Saalis käib näidendi proov. Maal käib sügiskünd, kibe ehitamine.

Jalgsi Lissabonist Santiagosse, 15. lugu ehk lõpuks ometi kohal!

Juurdlus käib edasi. Meil käib remont. Tartus on käimas korvpalliturniir. Ajakirja veergudel käis äge diskussioon. Kuidas see mäng käib? Ta rääkis, kuidas elu laagris käib. Sinu käes käib see lihtsalt. Ah nii see teil siis käibki.

Kõik käib kindlate reeglite järgi. Õppetöö koolides käib emakeeles. Töö käis käsitsi, masinatega, täie hooga. Jutt käis mõistu, mitmes keeles. Vestlus käis sõbralikus toonis. Kella ei olnud, ajaarvamine käis umbkaudu. Nõnda on see käinud põlvest põlve.

Etturiga, lipuga, kuningaga käima. Valge käis e2 — e4. Must oda käib f7.

Valge, musta kord on käia. Tamm käis mööda diagonaali. Ta käis ruutut, trumpi, kolm korda järjest ristimasti. Käib ässaga, kümnega, emandaga. Käis kogu üliõpilaspõlve ühe blondi tütarlapsega. Liikusid jutud, et Ivar käivat Edaga. Ema ei lubanud, et tütar poistega käib.

Tartust jalgsi Riiga matkavad gaidid jõuavad täna kohale

Nad käisid enne abiellumist mitu aastat. Sa ehk ei tahagi abielluda, tahad niisama käia. Tee käis vinka-vonka. Talveteed käivad jalgsi kohal üle soode ja rabade linna. Oja käis loogeldes ja kaareldes läbi heinamaa. Voored käivad loodest kagusse. Ühest seinast teise käisid tahmunud parred. Ka üksikusse metsatallu käib elektriliin.

Piir käinud vanasti tükk maad lõuna poolt. Üle jõe käib rippsild. Mööda rästiku selga käib siksakiline joon. Üle selja käis sinine vorp. Käib kah! Pole uut vaja osta, vana käib veel mõne aja. Need saapad käivad selle talve veel. Esialgu käib see töö, tuba küll, eks pärastpoole või paremat otsida.

Kui kohvi ei ole, käib tee ka. Kui paremat paberit pole, käib ka see asja ette 'kõlbab kuidagi ka'. Rulli keeratud kampsun käib tal padja ette. Tuhatoosi eest käib mõranenud taldrik.

Õlu käib, hakkas käima. See töö käib tervisele, närvidele, närvide peale. Terav valgus käib silmadele, silmade peale. Kitsad kingad käivad varvaste peale. See müra käib kõrvadele. See korraldus meie kohta ei käi. Kelle kohta see märkus käib?

Ta ei eitanud tema kohta käivaid kuuldusi. See nimetus käib eeskätt nooruki kohta. Teema kohta käiv kirjandus on hoolikalt läbi töötatud. Aunimetuse juurde käis veel preemia. See käib tema ametikohustuste hulka. See käib seaduse, paragrahvi alla. Tema aastakäik ei käi enam mobilisatsiooni alla. Moosipurkide peale jalgsi kohal tsellofaanpaber.

Kuhu see mutter, kruvi käib? Niisuguse kübara juurde käib sulg. Tema bassihääl käib üle koori. Elaguhüüded, heakskiiduhüüded käivad üle saali. Jutt käis valjult. Läbi oru käis sarvehüüd. Käis väike sulps.

Käisid mõned paugud.

jalgsi kohal mentoli geel liigestele

Käis ilmatu kõmakas, kärgatus, raksatus, praks, hele plaks. Eemal käis paar tumedat mütsatust, tasane naksatus.

Meelike Eenpuu-Villup Kell 8 tuli albergue taas vabastada - see on nende puhul tüüpiline, et üsna varakult minema peab hakkama. Esimesed aktivistid olid juba kella 6 ajal üleval, näiteks meie kõrval nari jaganud vanemad hollandlastest härrasmehed, kes krabistasid korralikult ja kell 6. Meie vedelesime veel kella 7.

Sammud käisid matsudes. Käis vabrikuvile, märgukell.

  1. See pilt rändajast on tehtud Poolas Kruklankis juuli algul.
  2. Им необходим ключ, который хранится у Хейла.

See laul käis umbes sedamoodi. Sõna-sõnalt käis ütlus nii. Ei mäleta enam, kuidas see salm täpselt käis. Käivad mängu viimased minutid. Suurem poiss oli viieaastane; väiksem käis kolmandat. Ta on kaheksateist täis ning käib üheksateistkümnendat. Taat käib üheksandat aastakümmet. Suvi käis esimest nädalat. Õhviti käid esimest poega. Poisil käivad neelud õunte järele.

Tüdruku himu käis ehete järele. Ei, sinnapoole ta iha ei käinud. Uks käib lukku, haaki, konksu, riivi. Mantel käis eest haakidega kinni.

  • Leitud 48 sobivat artiklit.
  • Hapu tagasi haiget
  • Jalgsi Hispaaniasse läinud rändur: see mõte paelus mind, ja tegin ära!

See käib minu põhimõtete, vaadete vastu. See töö käib mul üle jõu, üle mõistuse. Meri tlk. Ta käiski selle soovituse järgi. Tuleb põhikirja järgi käia. Ma katsusin isa õpetust mööda käia. Majand, tööstus, kaubandus käis alla. Selts, ajakiri, kultuur, kunst on alla käimas.

Koorilaulu tase, sport käis alla. Tema viimase aja looming käib kunstiliselt alla. Mees hakkas jooma ja käis alla. Kaarel käis joomisega alla. Nii alla käinud ta veel ei ole, et vargile läheks.

Allakäinud inimene, tüüp! Kell käib ette. Käis ruutu emanda ette. Käin sulle trumbi ette. Ta käis meil kogu tee nagu vari järel. Koer käib peremehel järel. Riina oli ilus tüdruk, eks tal käinud neid poisse järel küll. Ma käisin tal kodus järel. Ta käis minuga igal jalgsi kohal kaasas. Ma käisin nendega niisama, ajaviiteks kaasas.

Kõikjal käis nendega, neil ebaõnn kaasas. Püüdsime ajaga, moega kaasas käia. Põletikuga käib kaasas naha punetus. Uks käis paukudes kinni. Aken ei käi hästi kinni. Dress käib eest tõmblukuga kinni. Meie põllud käisid naabertalu põldudega kokku.

Talude piirid käivad omavahel kokku. See ei käi minu vaadetega, seisukohtadega, arvamusega kokku. Meie huvid käisid kokku. Tüdrukud käisid alati mitmekesi koos. Nad käisid tükk teed koos. Pahandused käivad sageli koos. Kultuurimajas käib koos palju inimesi. Abi liigeste valu juures käidi ühe koolivenna juures. Näitering käib koos kaks korda kuus. Aken käib lahti sissepoole. Kuidas see karp lahti käib?

Kampsun käib õla pealt lahti. Järjest käidi läbi ait, laut ja kuur. Käisin kogu turu läbi. Käisime sündmuspaiga samm-sammult läbi. Käis läbi kõik pered, korterid, toad, näitusesaalid. Tal on Eesti, pool ilma risti ja põiki läbi käidud. Arst käis jalgsi kohal haiged korrast läbi. Linnas olles käisin kõik oma tuttavad ükshaaval läbi. Kirjandus on läbi käinud pika arengutee. Metsatukast, heinamaanurgast käiakse läbi. Siit käib iga päev palju rahvast läbi.

Käin korraks raamatukogust, pangast, kodunt läbi.

NAHADISAINER: kesklinnas jõuab jalgsi kõige kiiremini kohale

Soe vesi käib torudest läbi. Pehkinud seintest käis tuul läbi. Kokku kõndis ta, palveränduri pass põues, üle kilomeetri. Aega võttis see kuus ja pool kuud.

Pärast kohalejõudmist esitasime sama küsimuse. Rändaja kohtas teel uskumatult lahkeid inimesi. Näiteks Lätis-Leedus joodeti teda alatasa värske lehmapiimaga. Tuppa sisseregistreerimiseks tuli kella anda ja siis avanes väike uks, mis meenutas rohkem Harry Potteri tuba trepialuses konkus. Inglise keele oskus polnud meid vastu võtnud tütarlapsel ka just kõige parem, aga kuna olin toa eelnevalt ära broneerinud, siis läks ladusalt.

Albergue Pensión Flava nägi väljastpoolt välja nagu mingi kuivati.

jalgsi kohal hurt spin asendi

Suur maja kuskil mahajäetud kohas. Teiselt poolt oli aga hoopis ilusam ja kui me lõpuks tuppa saime, siis võis selle hinnaga küll rahule jääda. Ja terve õhtu olime seal kahekesti.

jalgsi kohal uhise luu poletik

Nii nautisin tunnet, et sellises albergues on lausa privaatne vannituba vanniga kokku 2 vannituba ja kuna rohkem rahvast ei olnud, siis nautisin täiel rinnal vannimõnusid. Hiljem siiski tulid paar meest veel alberguesse, aga muidu oli privaatsust üsna palju. Suur köögiosa, pesukuivatamisvõimalus, suurepärane WiFi ühendus ja hea asukoht, lähedal olid mitmed söögikohad ja ka supermarket. Järgmine oli siis see päev, mis pidi lõppema iga Camino Santiago palveränduri eesmärgiga jõuda Santiago de Compostelasse.

Olin kuulnud mitmeid erinevaid arvamusi, et tegelikult Finisterresse jõudmisel on elamus suurem, aga siiski, esimene jalgsi kohal oli jõuda katedraali juurde. Finisterre ootas oma aega paar päev hiljem. Hea õnn saatis meid: terve päev ilus ilm, mis läks aina soojemaks ja ei kübetki vihma!

Liikluskaamerad

Camino tee läheb muidugi üsna suure ringiga. Teel nägime silti autodele, et Santiagoni on umbes 16 km, meil oli vaja aga läbida lausa 25 km. Kuigi tegu oli viimase päevaga, siis ometigi nägime üllatavalt vähe inimesi. Kohtasime nii sakslastest härrasmehi kui ka vanemat jalgsi kohal Baden-Badenist. Lisaks veel üks naeratav noormees, kes oli tuttav üleeilsest alberguest - tema magas ülemisel naril rahulikku und ka siis, kui tuled põlesid ja rahvas ümberringi sebis. Lõpuks tunduski, et vist hakkame kohale jõudma, sest ühe mäe otsas avanes vaade Santiago de Compostelale.

Aga kus on siis see kuulus katedraal? Vaatasin ja vaatasin, aga mina küll aru ei saanud. Linnas sees nägime taas neid palverändureid, kelle teekond põhiliselt bussis kulges. Nüüd tulid nad giidi juhtimiselt üksteise järel, nagu lasteaialapsed. Kõndisime neist mööda ja õigesti tegime. Lõpuks siis jõudsime katedraali juurde ja Esiteks, katedraal oli remondis, kuulsad tornid sinisesse võrku mässitud.

No sellepärast ma seda mäe otsast ei leidnudki, et ei osanud mingit sinist asja otsida. Ka kohtasime juba korduvalt teel nähtud noormeest Christiani, kes Austriast oli.