Jalgade kahjustumise,

Patsient peab mõistma, et asendi muutmine on haavandi ravi oluline tingimus. Diabeetikule peab rääkima, et ta kontrolliks oma jalgade seisundit iga päev. Jalgade hoolduse puhul vaadatakse inimest tervikuna, samal ajal kui ilupediküüris tehakse konkreetseid tegevusi kõigile samade võtetega. Sagedasemad verevarustuse lakkamise põhjused on: ateroskleroos ehk arterite lubjastumine veresoonte emboolia ja tromboos veresoonte traumad Ateroskleroos ehk arterite lubjastumine on organismi üldhaigus, mille puhul arteriseina sisekihti hakkab ladestuma rasvataolisi aineid. Nii neuropaatia kui isheemia võivad põhjustada haavandeid ja halvasti paranevaid haavu jalgadel, mis nakatumise korral võivad viia amputatsioonini.

jalgade kahjustumise

Vastuvõttude arv oleneb tehtavast protseduurist ning jalaprobleemide tõsisusest. Mis on ravipediküür? Ravipediküür on professionaalne jalahooldus, mis käsitleb jalga terviklikult, annab jalgadele esteetilise välimuse ning aitab ennetada tõsiseid jala- ja seljahädasid.

jalgade kahjustumise

Ravipediküüri teeb kogenud spetsialist, kes oskab ka hinnata ja diagnoosida jalaprobleeme, mis tavalise pediküüri käigus võivad tähelepanuta jääda. Ravipediküür on populaarne nii naiste kui meeste seas. Ravipediküüri soovitame tulla järgnevate juhtudega: paksendid pöidadel ja kandadel küünte värvuse või kuju muutused konnasilmad haavandid naha- ja küüneseen Jalgade kahjustumise jagame soovitusi koduseks järelhoolduseks, et jalad püsiksid kaua terved ja patsient suudaks ka ise paremini jalgade eest hoolt kanda.

Ravipediküüri pöördumiseks ei pea olema tõsiseid jalaprobleeme — see on ka hea võimalus anda enda jalgadele lihtsalt kaunis välimus.

jalgade kahjustumise

Erinevalt tavalisest pediküürist, on ravipediküür alati põhjalikum. Diabeeti põdevate patsientide nõustamine Diabeediõde nõustab diabeetikuid ja tema pereliikmeid haiguse olemusest. Konsultatsioonile võivad pöörduda nii esmase diagnoosi saanud patsiendid kui ka korduvad patsiendid, kellel on vaja täiendavat õpetust iseseisvaks jälgimiseks ja protseduuride teostamiseks.

Meie kogenud diabeediõde õpetab: kasutama glükomeetrit.

jalgade kahjustumise