Hapu pigistamine

Kui virdesse satuvad patogeensed bakterid, muutub kvaliteetse puder valmistamine ebareaalseks. Palun pehmemat karistust, kohtuotsust. Kaksikud, vend ja õde on ühte nägu 'näolt sarnased'.

Sammud selle saavutamiseks Jääkuubikutega täidetud kokteililaksutis valage viski, benediktiini ning sidruni- ja laimimahlad. Raputa korralikult. Kurna hapukesse klaasi ja kaunista sidruniviiluga. Serveeri ja naudi!

Märgid hapukapsast

Näpunäited Nagu iga hapu joogi puhul, maitseb see ka värskelt pressitud tsitruseliste mahlade puhul paremini. Selle asemel, et pigistada pool lime või sidrunit šeikerisse, võtke aega nende välja mõõtmiseks. Selle tasakaalu säilitamine nõuab hapu pigistamine ja mahlade saagikus varieerub puuviljadelt erinevatele. Retseptivariatsioonid Nagu klassikalistele jookidele omane, on sellel retseptil palju kergeid variatsioone.

Hapu peamised põhjused

Maitse on sisuliselt sama, kuid üldiseloomust rõhutatakse sageli ühe elemendiga. Mõni neist võib paremini töötada ka teatud viskidega. Mõnes retseptis jääb laimimahl vahele, valides ainult sidruni. Muna lisamine on vana hapu joogi lemmik.

Te ei saa valgest munast maitset, kuid joogil on teistsugune suupuudus ja imal vahune ülaosa.

Koostisosad

Seal on ka Frisco kokteil, ehkki ka selle retseptis pole kerge kokku leppida. Tavaliselt valmistate Friscot, kui jätate tsitruseliste mahlad vahele. Kui tugev on Frisco hapu? Viski kauglöök tõstab nii Frisco hapu maitset kui ka selle alkoholisisaldust. Kui valate keskmise kindla viski, segatakse see kuni 25 protsenti ABV-d 50 proov. See on tüüpiline sellistele viskijookidele, pidage ainult meeles, et need lisanduvad kiiresti.